Kırıkkale'de PRP Tedavisi

Kırıkkale'de PRP tedavisi

PRP tedavisi ile ölmeye yüz tutan saç kökleri ve zayıflayan saç telleri canlanacak, saçlarınız eski sağlığına kavuşacak. Kırıkkale'de saç ekimi yada prp tedavisi yaptırmak için kalitelini adresi, Hair City İstanbul saç ekim merkezi.

PRP tedavisi, kendi kanınızın özel bir işlemden geçirilerek akyuvarlarının ve trombositlerinin ayrılması sonucunda elde edilen iksirin saçsız veya seyrelmiş saç bölgesine napaj yöntemiyle enjekte edilme işlemidir. 15 yıldan bu yana saç ekimi ve saç tedavisi yöntemleri ile ilgili hizmet veren Hair City İstanbul saç ekim merkezi, bölümünde uzmanlaşmış plastik cerrahlarla hizmet vermektedir. Dökülen saçlarınızdan dolayı kendinizi yaşlı hissediyorsanız, saç ekimi yaptırarak olduğunuzdan daha genç görünebilirsiniz.

KIRIKKALE'DE SAÇ EKİMİN ADRESİ

Eskiden beri saç ekimi fiyatları çok pahalı olduğu düşünülür. Ancak günümüz teknolojisi sayesinde saç ekiminde kullanılan cihazlarlarla saç ekimi kısa sürede yapılmaktadır. Buna oranla da saç ekimi fiyatları da hızla düşüşe geçmiştir. Teknoloji her ne kadar ilerlese de herkese yaptırılmaması gereken bir işlem olan saç ekimini, kliniğimizde güvenle yaptırabilirsiniz. Kırıkkale'de saç ekimi, kaş ekimi, bıyık ekimi, sakal ekimi, köselik, saç mezoterapisi ve PRP, fue yöntemi ile saç ekimi, bayan saç kesilmeden saç ekimi, greft hesaplama gibi işlemleri yaptırabileceğiniz Hair City İstanbul saç ekim merkezi'ne bekleriz.

 

Hakkımızda

HAİR CİTY İSTANBUL, saç ekimi cerrahi ve medikal estetik ile genel sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Saç ekim işlemleri, bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 19.00
  • Cumartesi 09.00 - 14.00
  • Pazar Kapalı

İletişim

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 0544 809 25 75
 
 Ağaoğlu My Office 212 Mahmut Bey Merkez Mahallesi Taşocağı Caddesi
Güneşli / İstanbul
 

Sosyal Medya Hesapları