Kilis Saç Ekimi

Kilis Saç Ekimi

Kilis'te saç ekimi yaptırmak için saç ekim merkezi tavsiyesi aramanıza gerek yok. Hair City İstanbul saç ekim merkezi sayesinde uygun fiyatlı saç ekimi, kaş ekimi, bıyık ve sakal ekimi gibi tüm kıl nakil işlemlerini güvenilir ve kaliteli hizmet veren klinikte yaptırabileceksiniz.

Kilis'te saç ekimi yaptıracaklara kaçırılmayacak fırsat! Hair City İstanbul saç ekim merkezi olarak Kilis'te saç ekimi yaptırmak isteyen herkesin yol ve konaklama ücretlerini karşılıyor, ücretsiz muayene randevusu veriyoruz. Web sayfamızdan yada web sayfamızdaki iletişim numaralarından bizlere ulaşabilir, Kilis'te saç ekimi yaptırmak için ücretsiz şekilde merkezimize gelebilir, uzman doktorlarımıza saç analizi yaptırabilirsiniz.

KİLİS'TE SAÇ EKİMİ FİYATI NASIL BELİRLENİR?

Saç ekimi konusunda herkesin merak ettiği soru tabi ki saç ekimi ücretleri olmalıdır. Saç ekim merkezleri tarafından sunulan saç ekiminde greft adedine göre ücretlendirme, saç ekiminde açıklığa göre ücretlendirme, saç ekiminde alana göre ücretlendirme, saç ekiminde işlem saatine göre ücretlendirme gibi sözlere asla kanmayın. Çünkü saç ekimi hiç bir zaman bu şekilde ücretlendirilmez, seans başına saç ekim fiyatı belirlenir. Saç ekimi öncesi tek bir fiyat verilerek, saç ekimi sonrası farklı bir fatura yansıtılması söz konusu olamaz. En doğru saç ekimi fiyatları hakkında bilgi almak için web sayfamızı inceleyiniz.

 

Hakkımızda

HAİR CİTY İSTANBUL, saç ekimi cerrahi ve medikal estetik ile genel sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Saç ekim işlemleri, bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 19.00
  • Cumartesi 09.00 - 14.00
  • Pazar Kapalı

İletişim

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 0544 809 25 75
 
 Ağaoğlu My Office 212 Mahmut Bey Merkez Mahallesi Taşocağı Caddesi
Güneşli / İstanbul
 

Sosyal Medya Hesapları