KELLİĞE KARŞI DÜZCE'DE SAÇ EKİMİ

Genetik yapı, ilaç kullanımı, stres ve çeşitli sebeplerle yaşanan saç dökülmesi, can sıkıcı bir durumdur. Artan saç dökülmelerine karşı önlem alınmadığı takdirde kellik sorunu yaşanmaktadır. Ancak saç ekimi işlemi sayesinde kellik ortadan kalkıyor, eski saçlarınıza kavuşuyorsunuz.

Saç dökülmesi utanmanızı gerektiren bir mesele değil, aksine kellik kimi insanların tercih ettikleri bir imajdır. Dünyada erkeklerin yüzde 30'u kellik sorunu yaşarken, Avrupa’da bu oran bazı ülkelerde yüzde 60'lara kadar ulaşmaktadır. Belli bir zaman içerisinde zayıflayan saç tellerinin dökülmesi sonucuyla ortaya çıkan kellik, Düzce'de saç ekimi yaptıran erkeklerin sorunu olmaktan çıkıyor. Erkekler 20'li yaşlarının sonlarında başkalarının uyarmasıyla dökülen saçların farkına varıyor. Kafanızın her bir noktasında düzenli incelemeler yaparak dökülen bölgelere acısız saç ekimi yaptırabilir, kellikten kurtulabilirsiniz. 

DÜZCE'DE SAÇ EKİM MERKEZİ

Erkeklerde olduğu kadar kadınlarda da sıkça görülen saç dökülmesi sorunu, oldukça can sıkıcı bir durumdur. Kadınların ve erkeklerin uygun fiyatlar karşılığında yaptıracakları saç ekimi, daha gür saçlara sahip olmayı sağlıyor. Hair City İstanbul ailesi olarak, uygun fiyatlı saç ekimi yapmaktayız. Alanında uzmanlaşmış kadromuz sayesinde yüzde yüz müşteri memnuniyeti alıyor, Düzce'de saç ekimi yaptırmak isteyenlerin ilk tercih ettikleri saç ekimi merkezi oluyoruz.

 

Hakkımızda

HAİR CİTY İSTANBUL, saç ekimi cerrahi ve medikal estetik ile genel sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Saç ekim işlemleri, bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 19.00
  • Cumartesi 09.00 - 14.00
  • Pazar Kapalı

İletişim

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 0544 809 25 75
 
 Ağaoğlu My Office 212 Mahmut Bey Merkez Mahallesi Taşocağı Caddesi
Güneşli / İstanbul
 

Sosyal Medya Hesapları