KAYSERİ SAÇ EKİMİ

Kayseri'de saç ekimi fiyatları düştü

Kayseri'de saç ekimi, kaş ekimi, bıyık ve sakal ekimi yaptırmak istiyor ancak saç ekimi fiyatlarını fazla mı buluyorsunuz? İşte size hayır diyemeyeceğiniz kadar uygun saç ekim fiyatları sunan ve 15 yıllık bir geçmişe sahip Hair City İstanbul saç ekim merkezi...

Ömrünü tamamlamış bir saç, kendiliğinden veya yanlış tarama, yanlış şampuanla yıkama, fırçalama, saça şekil verme çalışmaları gibi dış etkilerle dökülür. Bunun yerine yeni saç çıkar. Günde ortalama 100 veya bazen 200 adet saç dökülür. Ancak dökülen saç sayısı arttıkça, saç seyrekleşme görülür ve önlem alınmazsa kellik durumu ortaya çıkar. Kayseri'de saç ekimi yaptırmak için Hair City İstanbul saç ekim merkezine gelenler, eski saçlarına sağlıkla kavuşuyor. 15 yıllık tecrübeyle müşteri memnuniyeti odaklı saç ekimi, kaş ekimi, bıyık ekimi, sakal ekimi, köselik, saç mezoterapisi ve PRP, fue yöntemi ile saç ekimi, bayan saç kesilmeden saç ekimi, greft hesaplama işlemlerini yapmaktayız.

KAYSERİ'DE SAÇ EKİMİ İŞİNDE ÖNCÜYÜZ

Saç ekim merkezimiz İstanbul'da bulunmaktadır ancak saç ekimi yaptırmak için Türkiye'nin her ilinden insanlar kliniğimize gelmektedir. Kayseri'de saç ekimi ve yurt dışında saç ekimi yaptırmak isteyenlerin de tercih ettiği Hair City İstanbul, üst düzeyde kaliteli hizmet ve uygun fiyatlı saç ekimi yapılması ile adından sıkça söz ettirmeyi başarıyor.

 

Hakkımızda

HAİR CİTY İSTANBUL, saç ekimi cerrahi ve medikal estetik ile genel sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Saç ekim işlemleri, bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 19.00
  • Cumartesi 09.00 - 14.00
  • Pazar Kapalı

İletişim

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 0544 809 25 75
 
 Ağaoğlu My Office 212 Mahmut Bey Merkez Mahallesi Taşocağı Caddesi
Güneşli / İstanbul
 

Sosyal Medya Hesapları