KASTAMONU SAÇ EKİMİ

Kastamonu'da kellik yok, saç ekim var

Kastamonu'da saç ekimi için herkese kaçırılmayacak fırsat! Hair City İstanbul saç ekim merkezi web sayfamızı hemen inceleyin, saç ekimi kampanyalarını kaçırmayın. Hayalinizdeki saç ne olursa olsun, tercihiniz Hair City İstanbul'da bulunan işinin ehli cerrahlar olsun.

Saç ekimi, şansa bırakılmayacak kadar hassaslık isteyen bir iştir. Her ortamda ve herkes tarafından yapılamayacak kadar eğitim gerektiren bir iştir saç ekimi. İşinde uzman olmayan kişilerce saç ekimi yapılması sonucu saç mantarı, saç egzaması, çeşitli saç derisi hastalıkları yaşanmakta ve tedavisi mümkün olmayan saç kayıpları yaşanmaktadır. Saç kıran, kellik, hastalık sonrası saç dökülmesi yada ilaç kullanımı sonrası saç dökülmesi yaşayanlar saç ekimi yaptırıyor, dökülen saçlara yeniden kavuşuyor.

KASTAMONU'DA UYGUN FİYATLI KAŞ EKİMİ

Kastamonu'da saç ekimi yaptırmak için Hair City İstanbul saç ekim merkezine gelenler yalnızca saç ekimi değil, bunun yanında saç ekimi, kaş ekimi, bıyık ekimi, sakal ekimi, köselik, saç mezoterapisi ve PRP, fue yöntemi ile saç ekimi, bayan saç kesilmeden saç ekimi, greft hesaplama da yaptırabilir. Tüm saç ekim fiyatları ve diğer işlem fiyatları piyasadaki saç ekim fiyatlarından daha uygundur ve sizlere hastane ortamında uzmanlar tarafından hizmet verilmektedir.

 

Hakkımızda

HAİR CİTY İSTANBUL, saç ekimi cerrahi ve medikal estetik ile genel sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Saç ekim işlemleri, bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 19.00
  • Cumartesi 09.00 - 14.00
  • Pazar Kapalı

İletişim

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 0544 809 25 75
 
 Ağaoğlu My Office 212 Mahmut Bey Merkez Mahallesi Taşocağı Caddesi
Güneşli / İstanbul
 

Sosyal Medya Hesapları