KARS'TA YÜZ ŞEKLİNİZE GÖRE SAKAL EKİMİ

Kars'ta yüz şeklinize göre sakal ekimi

"Kadınlar erkeklerde en çok neye dikkat eder?" diye sorsak, şüphesiz ki herkesin cevabı sakal şekli yada bıyık şekli olacaktır. Kars'ta sakal ekimi yaptırarak yüz tipinize uygun sakal modeli elde edebilirsiniz.

Her erkeğin aklına gelen soruların başında "Ne tarz bir sakal bırakmalıyım?" veya "Kadınlar ne tarz sakal modellerinden hoşlanır?" gibi sorular geliyor. Doğru yüze doğru sakal ve ona uygun bir saç modeli seçtiğinizde, kadınlar gözlerini üzerinizden alamayacak. Seyrek sakallı olup sakallarını uzatmak isteyen erkekler, Kars'ta sakal ekimi yapan yer arıyor. İşte burada devreye giren Hair City İstanbul saç ekim merkezi, erkeklere hayal ettikleri sakal modeli yada bıyık modelini tek tek itinayla ekiyor.

KARS'TA SAKAL MODELLERİ

Erkeklerde sakal şekli oldukça önemlidir. Bir erkeğin sakalına bakarak, o erkeğin siyasi görüşü, dini ve sınıfı konusunda fikir sahibi olabilirsiniz. Komple sakal, keçi sakalı, salaş ve kirli sakal, uzun favoriler , çeneyi saran sakal, bıyık, at nalı şeklinde bıyık, pala bıyık, dudak altında bırakılmış küçük sakal (halk arasında cücük denilmektedir) İstediğiniz sakal şekli ne olursa olsun, sakal ekimi sayesinde istediğiniz sakal şekli yada bıyık şekline sahip olabilir, sakal ve bıyık şekliniz sayesinde kadınların dikkatini kolayca çekmeyi başarabilirsiniz.

Hakkımızda

HAİR CİTY İSTANBUL, saç ekimi cerrahi ve medikal estetik ile genel sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Saç ekim işlemleri, bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 19.00
  • Cumartesi 09.00 - 14.00
  • Pazar Kapalı

İletişim

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 0544 809 25 75
 
 Ağaoğlu My Office 212 Mahmut Bey Merkez Mahallesi Taşocağı Caddesi
Güneşli / İstanbul
 

Sosyal Medya Hesapları