KARAMAN SAKAL EKİMİ FİYATLARI

Karaman'da sakal ekimi fiyatları

Erkek tipi kellik veya kadın tipi kellik olarak belli bir kalıpta dökülen saçlar, Karaman'da saç ekimi yaptırma sebeplerinin başında yer almaktadır. Bunun yanında Karaman'da kaş ekimi, sakal ve bıyık ekimi de yaptıranlar, uygun fiyatlı işlem yaptırmanın mutluluğunu yaşıyor.

Son zamanlarda erkeklerin sorunu haline gelen sakal dökülmesi ve bıyık dökülmesi, Hair City İstanbul'da uygun fiyatlarla yapılmaktadır. Karaman'da sakal ekimi yada bıyık ekimi yaptırmak isteyen ancak güvenilir saç ekim merkezi bulmakta zorlananlar bizlerle iletişime geçiyor, dökülen sakal ve bıyıklarına kavuşuyor. Erkeğin makyajı olan sakallar, kadınların da dikkatini fazlaca çekmektedir. Öyle ki sakallı erkek isteyen kadınlar, eşlerini saç ekim merkezlerine yönlendiriyor. Bunu fırsat bilen saç ekim merkezleri sunduğu aşırı ucuz fiyatlarla müşterilerin dikkatini çekiyor. 

KARAMAN'DA BIYIK EKİMİ FİYATLARI

Karaman'da ucuz sakal ekimi yada bıyık ekimi yaptırmak isteyen erkeler, sözde saç ekim merkezi adı altında iş yapan yerlere giderek pişman oluyor. Hair City İstanbul saç ekim merkezi, sizlere en uygun sakal ekimi ve en uygun bıyık ekimi fiyatlarını vermektedir. Hair City İstanbul saç ekim merkezi web sayfamızda bulunan iletişim bilgilerimiz yoluyla bizlere ulaşabilir, istediğiniz sakal şekli yada bıyık şekline sahip olabilirsiniz.

 

Hakkımızda

HAİR CİTY İSTANBUL, saç ekimi cerrahi ve medikal estetik ile genel sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Saç ekim işlemleri, bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 19.00
  • Cumartesi 09.00 - 14.00
  • Pazar Kapalı

İletişim

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 0544 809 25 75
 
 Ağaoğlu My Office 212 Mahmut Bey Merkez Mahallesi Taşocağı Caddesi
Güneşli / İstanbul
 

Sosyal Medya Hesapları