KARABÜK SAÇ EKİMİ

Karabük'te saç ekimi bizden sorulur

Karabük'te saç ekimi yaptırmak isteyenler Hair City İstanbul saç ekim merkezine ücretsiz randevu, ulaşım ve konaklama imkanıyla geliyor, hayal ettikleri saçlara kavuşuyor.

Saç ekimi, kellikten kurtulmak için kullanılan peruk, saç protezi gibi yöntemler arasında en sağlıklı ve en etkili sonuçlar veren doğal görünümlü ve kalıcı bir yöntemdir. Bu kapsamda Karabük'te saç ekimi, kaş ekimi, bıyık ekimi, sakal ekimi, köselik, saç mezoterapisi ve PRP, fue yöntemi ile saç ekimi, bayan saç kesilmeden saç ekimi, greft hesaplama yaptırmak için kliniğimize tamamen ücretsiz şekilde gelebilirsiniz. Saç ekimi yapılan alanın büyüklüğüne, hastanın saç dökülme oranına ve verici alanın yeterliliğine bağlı olarak bir kaç seansta gerçekleştirilebilir. Saç ekim işlemi kaç gün sürerse sürsün, konaklama ücretleriniz Hair City İstanbul tarafından karşılanmaktadır.


KARABÜK'TE GÜVENİLİR SAÇ EKİM MERKEZİ

Hem erkeklerde hem de kadınlarda görülen saç dökülmesi, 25 yaşına kadar erkeklerin % 25'ini, 40 yaşına kadar % 40'ını, 50 yaşına kadar % 50'sini etkiler. Hastalık, hormonal ve metobolik düzensizlikler ve besinsel etkiler saç dökülmesini tetikleyebilir. Karabük'te saç ekim merkezi arayan ve güvenilir saç ekim merkezi bulmakta zorlananlar, çareyi Hair City İstanbul'da buluyor. Saç ekim merkezimize ücretsiz ulaşım ve konaklama sayesinde gelebilir, hayalinizdeki saçlara kavuşabilirsiniz.

Hakkımızda

HAİR CİTY İSTANBUL, saç ekimi cerrahi ve medikal estetik ile genel sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Saç ekim işlemleri, bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 19.00
  • Cumartesi 09.00 - 14.00
  • Pazar Kapalı

İletişim

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 0544 809 25 75
 
 Ağaoğlu My Office 212 Mahmut Bey Merkez Mahallesi Taşocağı Caddesi
Güneşli / İstanbul
 

Sosyal Medya Hesapları