KAHRAMANMARAŞ SAÇ EKİMİ

Kahramanmaraş'ta saç ekimi

Teknolojik cihazların yardımı ile yapılan saç analizi, Kahramanmaraş'ta saç ekimi yaptırmak isteyenlere hizmet veren kliniğimiz Hair City İstanbul'da yapılmakta ve saç sorunları konusunda kesin tanı konabilmektedir. 

Hormonal bozukluklar, erkek yada kadın tipi saç dökülmesi, saç kıran sebebiyle oluşan dökülmeler,kanser tedavisi sonrası saç dökülmesi, stres kaynaklı saç dökülmesi ve diğer saç derisi problemlerinin oluşturduğu saç dökülmelerinde kişiye özel tedavi yapılmalıdır. 4-8 saat süren saç ekimi, ekilecek greft sayısına göre farklılık göstermektedir. Bu süre içinde hiç durmadan saç ekimi yapılmamakta, kişilerin özel ihtiyaçlarını karşılaması için mola verilmektedir. Saç ekimi işlemi öncesinde lokal anestezi uygulanacağı için hastalar hiç bir acı hissetmez. Kahramanmaraş'ta aç ekimi yaptırmak için merkezimize gelenler, saç ekim işlemi boyunca kişiler kitap okuyabilir, televizyon izleyebilir, müzik dinleyebilir.

SAÇ EKİMİ SONRASI DÖKÜLEN SAÇLAR

Saç ekildikten sonra ekilen bölgede 15-20 gün sonra dökülmeler olabilir. Ekilen saçların dökülmesi herkeste yaşanmayacağı gibi, dökülen saçlar kısa sürede çıkmaya başlayacaktır. Kahramanmaraş'ta saç ekimi yaptırmak isteyen herkes Hair City İstanbul saç ekimi merkezinde bulunan uzman plastik cerrahlardan ücretsiz randevu alarak, saç ekimi, kaş ekimi, bıyık ekimi, sakal ekimi, köselik, saç mezoterapisi ve PRP, fue yöntemi ile saç ekimi, bayan saç kesilmeden saç ekimi, greft hesaplama yaptırabilirsiniz.

Hakkımızda

HAİR CİTY İSTANBUL, saç ekimi cerrahi ve medikal estetik ile genel sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Saç ekim işlemleri, bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 19.00
  • Cumartesi 09.00 - 14.00
  • Pazar Kapalı

İletişim

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 0544 809 25 75
 
 Ağaoğlu My Office 212 Mahmut Bey Merkez Mahallesi Taşocağı Caddesi
Güneşli / İstanbul
 

Sosyal Medya Hesapları