İzmir Saç Ekimi

İzmir'de saç ekimi ve kaş ekimi

Yanlış saç ekimi sonrası komple saç kaybı ve deri hastalıkları gibi sağlık sorunları yaşamayın. İzmir'de saç ekimi ve İzmir'de kaş ekimi yaptırmak isteyen İzmir'in kızları, en güvenilir saç ekim merkezi olan Hair City İstanbul'a geliyor, güzelliklerine güzellik katıyor. 

Saç ekimi yapılacak olan bölgenin büyüklüğü ne olursa olsun, ekim sonrası dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Saç ekimi sonrası ve kaş ekimi sonrası kaygı yaşamamak için fue yöntemiyle acısız ekim yaptırabilir, saç ekimi sonrası ve kaş ekimi sonrası nelere dikkat etmeniz gerektiğini uzman cerrahlarımızdan öğrenebilirsiniz. İzmir'de saç ekimi yaptırmak isteyen kadınların yanı sıra, saç ekimi, kaş ekimi, bıyık ekimi ve sakal ekimi yaptırmak isteyen bir çok erkek vardır.

İZMİR'DE GÜVENİLİR SAÇ EKİM MERKEZİ

Günümüz teknolojisinde uygulanan saç ekim işlemleri her ne kadar kolay olsa da, saç ekimi yapılacak saç ekim merkezinin güvenilir olması da o kadar önemlidir. Saç ekimi yaptıracak olan kişiler saç ekiminde kullanılan aletlerin temizliğine ve saç ekimi yapacak kişinin alanında uzman olmasına dikkat etmelidir. İzmir'de saç ekimi yaptırmak isteyip de İzmir'de güvenilir saç ekim merkezi bulmakta zorlananlar, Hair City İstanbul saç ekim kliniğimize ücretsiz ulaşım sayesinde hiç bir ücret edemeden geliyor, saç ekim işlemi süresince otellerimizde yine hiç bir ücret ödemeden konaklıyor.

Hakkımızda

HAİR CİTY İSTANBUL, saç ekimi cerrahi ve medikal estetik ile genel sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Saç ekim işlemleri, bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 19.00
  • Cumartesi 09.00 - 14.00
  • Pazar Kapalı

İletişim

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 0544 809 25 75
 
 Ağaoğlu My Office 212 Mahmut Bey Merkez Mahallesi Taşocağı Caddesi
Güneşli / İstanbul
 

Sosyal Medya Hesapları