ISPARTA SAÇ EKİMİ

Isparta'da saç ekimi öncesi saç analizi

Saç ekimi, gelişen teknolojiyle daha konforlu ve hızlı hale geldiyse de, detaylı bir analiz ve tecrübe gerektiren uygulamadır. Isparta'da saç ekimi öncesi saç analizi yaptırmak isteyenler, Hair City İstanbul saç ekim merkezinin sunduğu ücretsiz ulaşım hizmetinden faydalanıyor.

Saç ekimi, anestezi gerektiren bir işlem olduğu için hastanelerde doktor gözetimi altında ve ameliyathane ortamında yapılması gereken bir uygulamadır. Gereken tedbirler alınmadığı takdirde saç ekim işlemi başarısız olur ve hatta Isparta'da saç ekimi yaptırmak isteyenlerin sağlığı tehlike altına girebilir. Saç ekimi saçın çıkış yönünde yapılmalı ve saç köklerinin alındığı anda bekletilmeden ekilmesi gerekmektedir. Hair City İstanbul ekibi, Isparta'da saç ekimi yaptırmak isteyenlere ücretsiz muayene imkanı sunuyor ve saç ekimi yaptırmak isteyen kişiye saç analizi yapıyor.  

ISPARTA'DA SAÇ DÖKÜLMESİNE SAÇ EKİMİ

Isparta'da saç ekimi yaptıracakların öncelikle güvenilir saç ekim merkezi araştırması ve ardından saç ekimi yapacak uzmanla bire bir görüşmesi gerekmektedir. Saçların dökülme sebebini inceleyen uzman plastik cerrah, saç dökülmesi sebebine uygun bir tedavi şekli belirliyor. Son derece hassas ve tıbbi donanım gerektiren saç ekim işlemi, Hair City İstanbul saç ekimi merkezi garantisiyle yapılır, ekilen saçlar ömür boyu sağlıkla kullanılır. 

 

Hakkımızda

HAİR CİTY İSTANBUL, saç ekimi cerrahi ve medikal estetik ile genel sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Saç ekim işlemleri, bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 19.00
  • Cumartesi 09.00 - 14.00
  • Pazar Kapalı

İletişim

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 0544 809 25 75
 
 Ağaoğlu My Office 212 Mahmut Bey Merkez Mahallesi Taşocağı Caddesi
Güneşli / İstanbul
 

Sosyal Medya Hesapları