Saç Ekimi Fiyatları 2017

Saç ekimi tedavisi yaptırmak isteyenlerin en büyük korkulu rüyası saç ekim fiyatları konusu olduğunu biliyoruz. Hair City İstanbul olarak Saç ekimi fiyatları 2017 yılında, sizlere en kaliteli hizmeti diğer saç ekim merkezlerine göre en uygun fiyatları sunmaktayız. Özellikle günümüzde en çok tercih edilen FUE yöntemi ile saç ekim tedavilerinde fiyatlarımız ile sizleri şaşırtıyoruz.

İstanbul saç ekim fiyatları konusunda sektördeki rakiplerimizi analiz ederek, sizin için en uygun teklifleri sunmaktayız. Aynı zamanda saç ekim fiyatları sizlerin de ihtiyaçlarınız doğrultusunda değişebileceğini unutmamak gerekir. Saç ekim fiyatları 2017 yılında teknolojinin gelişmesi ile beraber son sistemler ile en doğru şekilde analiz edilmektedir. Saç ekimi yapılacak olan bölgeyi, alanında profesyonel olan ekibimiz sizin de istekleriniz doğrultusunda standartlara uygun incelemektedir. Ekim yapılacak olan saç kökü sayısına göre sizlere en uygun saç ekim fiyatı sunulmaktadır.

Saç ekimi yapılırken neler fiyatı etkilemektedir?

  • Saç ekimi sırasında yapılacak olan ekim işlemlerin sıklığı,
  • Ekim yapılacak olan saç kökleri sayısı,
  • Saç ekimi için seçeceğiniz tedavi yöntemi,
  • Ekim yapılacak saç kalitesi,
  • Saç ekimi yaptırmak için ihtiyaç duyduğunuz saç,
  • Saç ekimi öncesinde yapılacak olan tahlil ve diğer işlemler.

Saç ekim konusunda her geçen gün farklı merkezlerin açılması ve uzmanların eklenmesi nedeni ile fiyatlar sürekli değişmektedir. Bu yüzden saç ekim fiyatları konusunda sabır belirlenmiş bir tutar bulunmamaktadır.

İstanbul’da saç ekim konusunda birbirinden özel ve uzman doktorlarımız ile en sağlık sonuçlara en uygun fiyatlar ile ulaşmanız için hemen bize ulaşın!

saç ekimi fiyatları 2017

Hakkımızda

HAİR CİTY İSTANBUL, saç ekimi cerrahi ve medikal estetik ile genel sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Saç ekim işlemleri, bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 19.00
  • Cumartesi 09.00 - 14.00
  • Pazar Kapalı

İletişim

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 0544 809 25 75
 
 Ağaoğlu My Office 212 Mahmut Bey Merkez Mahallesi Taşocağı Caddesi
Güneşli / İstanbul
 

Sosyal Medya Hesapları