IĞDIR SAÇ EKİMİ

IĞDIR'DA SAÇ EKİMİ SONRASI ÇİM ADAM OLMAYIN

Saç dökülmelerinin nedeni %95 oranında genetik olduğundan, krem ya da ağız yoluyla alınan ilaçlar istenen sonucu vermemektedir. Tüm ilaç, krem, şampuan vb. kullanımlarına rağmen eski saçlarına kavuşamayanlar, Iğdır'da saç ekimi yaptırmak için Hair City İstanbul'u tercih ediyor. 

Saç dökülmesi fiziksel bir rahatsızlıktan öte estetik bir kaygıdır. Aynaya baktığınızda kendini daha genç ve mutlu hissedeceğinizi düşünüyorsanız, kesinlikle saç ekimi yaptırmalısınız. Saç ekiminin yanı sıra kaşlarında şekil bozukluğu olanlar da kaş ekimi yaptırmalıdır. Erkeklerin de sıkça tercik ettiği saç ve kaş ekimi, Hair City İstanbul saç ekim merkezinde uzman cerrahlar tarafından yapılıyor. Iğdır'da saç ekimi sonrası çim adam görüntüsüne sahip olmamak için yılların deneyimiyle çalışan saç ekim merkezlerinde saç ekimi yaptırmalısınız.

IĞDIR'DA UYGUN FİYATLI SAÇ EKİMİ 

Erkeklerin daha erkeksi ve yakışıklı görünmek için yaptırdığı Iğdır'da sakal ekimi ve bıyık ekimi işlemleri de Hair City İstanbul saç ekim merkezimizde uzman cerrahlarımız tarafından yapılmaktadır. Iğdır'da saç ekimi yaptırmak isteyenlere en kaliteli saç ekim işlemlerini en uygun fiyata yapmakta ve bunun yanında saç mezoterapisi ve PRP, fue yöntemi ile saç ekimi, bayan saç kesilmeden saç ekimi, greft hesaplama işlemlerini de en uygun fiyatlarla uygulamaktayız.

 

Hakkımızda

HAİR CİTY İSTANBUL, saç ekimi cerrahi ve medikal estetik ile genel sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Saç ekim işlemleri, bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 19.00
  • Cumartesi 09.00 - 14.00
  • Pazar Kapalı

İletişim

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 0544 809 25 75
 
 Ağaoğlu My Office 212 Mahmut Bey Merkez Mahallesi Taşocağı Caddesi
Güneşli / İstanbul
 

Sosyal Medya Hesapları