Konya saç ekimi

Konya'da saç ekimi kampanyası

Erkeklerin en çok bakım gösterdikleri alan sakal ve bıyıklarıdır. Dağınık sakallı, biçimsiz sakallı ve seyrek sakallı erkekler, son dönemde Konya'da fue yöntemiyle sakal ekimi ve fue yöntemiyle bıyık ekimi yaptırıyor. İstanbul merkezli saç ekim merkezimize ücretsiz ulaşım imkanıyla gelebilirsiniz.

Hair City İstanbul saç ekim merkezi, sizlere en uygun saç ekim fiyatlarını sunmaktadır ancak saç ekimi yaptırmadan önce kesinlikle fiyat odaklı karar vermemelisiniz. Piyasada binlerce saç ekim merkezi bulunmaktadır. Çeşitli firmalar kendine göre saç ekim fiyatı belirlemekte ve dönem dönem saç ekimi kampanyaları yapmaktadır. Her saç ekim merkezi güvenilir olmayıp, kullandıkları ucuz saç ekimi yöntemleriyle saçınıza zarar verebilir. Bilinçsiz, eğitimsiz ve deneyimsiz kişiler tarafından uygulanan saç ekimi, saçlarınızı komple kaybetmenize sebep olur. 

KONYA'DA SAÇ EKİMİNİ CİDDİYE ALIN

Saç ekimi uygulamasının hastane ortamında değil de standart bir odada yapılması, hijyen açısından yetersiz olacağı için çeşitli hastalıklara neden olabilir. Saç ekimi sıradan bir işlem değil, cerrahi operasyon gerektiren bir durumdur. Hair City İstanbul'da saç ekim merkezinde, kaş ekimi, bıyık ekimi, sakal ekimi, köselik, saç mezoterapisi ve PRP, fue yöntemi ile saç ekimi, bayan saç kesilmeden saç ekimi, greft hesaplama işlemlerini güvenle yaptırabilirsiniz.

 

Hakkımızda

HAİR CİTY İSTANBUL, saç ekimi cerrahi ve medikal estetik ile genel sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Saç ekim işlemleri, bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 19.00
  • Cumartesi 09.00 - 14.00
  • Pazar Kapalı

İletişim

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 0544 809 25 75
 
 Ağaoğlu My Office 212 Mahmut Bey Merkez Mahallesi Taşocağı Caddesi
Güneşli / İstanbul
 

Sosyal Medya Hesapları