Kocaeli sakal ekimi ile şekilli sakallar

Kocaeli'de sakal ekimi ile şekilli sakallar

Erkekler saçlarını kaybettikleri zaman psikolojik olarak yaşlılık duygusuna kapılmakta ve kendine olan güveni azalmaktadır. Günümüzde kadınların olduğu kadar erkeklerin de saç ekimi yaptırma girişimi yaygınlaşmıştır. Saç ekimi, bıyık ekimi ve sakal ekimi işlemlerini fue yöntemiyle yapmaktayız.

Fue yöntemiyle saç ekiminde donör alandaki kıllar işlem öncesinde 2 mm uzunluğunda kısaltılır. Özel bir cerrahi aletle saç kökleri çıkarılır. 0.8-0.9 mm çaplı silindirik aletlerle kanallar açılır. Donör alandan alınan saç kökleri, istenilen bölgeye yerleştirilir. Seyrek sakallı ve sakalı çıkmayan erkeklerin tercih ettiği sakal ekimi, hızla yaygınlaşmakta ve erkekler sakal ekimi işlemiyle birlikte bıyık ekimi de yaptırmaktadır. Kirli sakal görüntüsünü seviyorsanız ancak dağınık sakal ve seyrek sakal probleminden şikayetçiyseniz, Hair City İstanbul saç ekim merkezimize gelerek istediğiniz şekilde sakal ekimi yaptırabilirsiniz.

KOCAELİ'DE KAŞ EKİMİ YAPTIRAN ERKEKLER

Saç ekimi yada kaş ekimi denince ilk önce akla kadınlar gelmektedir. Ancak günümüz neslinde büyüyen gençler, sakal ve bıyık şekline fazlasıyla önem verdiği için güvenilir saç ekim merkezleri araştırmaktadır. Saç ekimi, kaş ekimi, bıyık ekimi, sakal ekimi, köselik, saç mezoterapisi ve PRP, fue yöntemi ile saç ekimi, bayan saç kesilmeden saç ekimi, greft hesaplama yapılan kliniğimizde, işinin ehli cerrahlarımız sayesinde emin ellerdesiniz.

 

Hakkımızda

HAİR CİTY İSTANBUL, saç ekimi cerrahi ve medikal estetik ile genel sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Saç ekim işlemleri, bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 19.00
  • Cumartesi 09.00 - 14.00
  • Pazar Kapalı

İletişim

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 0544 809 25 75
 
 Ağaoğlu My Office 212 Mahmut Bey Merkez Mahallesi Taşocağı Caddesi
Güneşli / İstanbul
 

Sosyal Medya Hesapları