Kırşehir Fue yöntemiyle saç ekimi

Kırşehir'de fue yöntemiyle saç ekimi

Başın arka kısmından, yan kısımlarından yada vücudun diğer bölümlerinden kıl kökleri alınarak, saç ekimi yapılacak alana nakledilmektedir. Hair City İstanbul, Kırşehir'de saç ekimi yaptırmak isteyenlere uzman plastik cerrah kadrosuyla en kaliteli saç ekimi hizmeti vermektedir.

Fue yöntemiyle saç kimi dikişsiz, acısız, iz bırakmayan ve gündelik hayattaki işlerin aksamasına yol açmayan saç ekim yöntemidir. Saç ekimi yapılan bölgeden kıl kökleri alınması işlemine greft denmektedir. Greftlerin çıkarıldığı alanda hızla iyileşme görülür ve asla iz kalmaz. Alınan greftler saç ekimi, bıyık ekimi, kaş ekimi yada sakal ekimi yapılacak olan alana fue yöntemiyle acısız şekilde nakledilir. Kırşehir'de saç ekimi yaptırmak isteyenler merkezimize gelerek hiç bir acı duymadan saç ekimi yaptırabilir.

 

KIRŞEHİR'DE KAŞ EKİMİ

Kaşlarında bozukluk yada dökülme olanların da tercih sebebi olan Hair City İstanbul saç ekim merkezi, Kırşehir'de kaş ekimi yaptıranlara ücretsiz ulaşım imkanıyla hizmet vermektedir. Kırşehir'de kaş ekimi yaptırmak için güvenilir saç ekim merkezi arayışındaysanız, vakit kaybetmeden Hair City İstanbul web sayfamızdaki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşın. Ücretsiz randevu alarak kaş ekimi öncesi muayene olabilir, dilerseniz saç analizi de yaptırabilirsiniz.

 

Hakkımızda

HAİR CİTY İSTANBUL, saç ekimi cerrahi ve medikal estetik ile genel sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Saç ekim işlemleri, bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 19.00
  • Cumartesi 09.00 - 14.00
  • Pazar Kapalı

İletişim

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 0544 809 25 75
 
 Ağaoğlu My Office 212 Mahmut Bey Merkez Mahallesi Taşocağı Caddesi
Güneşli / İstanbul
 

Sosyal Medya Hesapları