Kırklareli saç ekimi fiyatları

Kırklareli'nde saç ekimi fiyatları

Saçlarınızı seviyor ve onlara iyi baktığınız halde gün geçtikçe hızla seyreliyor mu? O halde seyrelen saçlarınızın Kırklareli'nde saç mezoterapisi ve PRP zamanı gelmiş demektir. Hair City İstanbul saç ekim merkezi, tüm saç işlemlerinde yüksek kalite garantisini vermektedir.

Kellik, irsi bir durumdur ve dökülen saçlar bir daha çıkmaz. Dökülen saçlarınızın yerine Kırıkkale'de saç ekimi yaptırabilir, hayatınız boyu bir daha kellik problemi yaşamazsınız. Saç dökülmesi ise kimi zaman irsi, kimi zaman da çeşitli hastalıklardan kaynaklanmaktadır. Örnek verecek olursak; kanser hastalarının gördüğü kemoterapi sebebiyle saçları dökülür ancak tedavi bitiminde yerine yeni saçlar çıkar. Ancak irsi olan dökülmeler, bir daha çıkmamak üzere saçları döker. Kırklareli'nde saç ekimi yaptırarak kellik sorunundan kurtulabilirsiniz.

KIRKLARELİ'DE GREFT HESAPLAMA

Kullandığınız ilaçlar, çeşitli hastalıklar sebebiyle dökülen saçlarınız fazlasıyla seyrek görünümdeyse ve sizi rahatsız ediyorsa, hemen saç ekimi yaptırabilirsiniz. Saç ekimi fiyat belirlemesi saç ekimi yapılacak olan alana göre verilmektedir. Saç ekimi yapılacak olan alana ekilen her bir saç teline greft denir. Hair City İstanbul saç ekim merkezinde greft hesaplama yapılarak saç ekim fiyatı sunulmaktadır. Kırklareli'nde saç ekimi yada saç mezoterapisi ve PRP yaptırarak saçsız kalmaktan kurtulabilirsiniz.

 

Hakkımızda

HAİR CİTY İSTANBUL, saç ekimi cerrahi ve medikal estetik ile genel sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Saç ekim işlemleri, bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 19.00
  • Cumartesi 09.00 - 14.00
  • Pazar Kapalı

İletişim

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 0544 809 25 75
 
 Ağaoğlu My Office 212 Mahmut Bey Merkez Mahallesi Taşocağı Caddesi
Güneşli / İstanbul
 

Sosyal Medya Hesapları