İstanbul'da saç ekimi bizden sorulur

İstanbul'da saç ekimi bizden sorulur

Hevesle saç ekimi yaptırıp hayal kırıklığı yaşamak istemiyorsanız, işin uzmanına danışmalısınız. Hair City İstanbul saç ekimi merkezi, İstanbul'da saç ekimi yaptırmak isteyenlere çılgın fiyatlar sunuyor.

Türkiye, saç ekimi konusunda tüm dünyada adından söz ettirse de İstanbul gibi nüfus yoğunluğu oldukça fazla olan bir ilde, yüzlerce merdiven altı saç ekim merkezi bulunmaktadır. Her saç ekim merkezi güvenilir olmayıp, sağlığınızı tehlikeye atmanıza neden olabilir. Saç ekimi yaptırdıktan sonra pişman olmak istemiyorsanız, saç ekimi sonrası paranızı, zamanınızı ve en önemlisi de sağlığınızı harcamamak için Hair City İstanbul'a gelin. Türkiye'nin çeşitli illerinden ve hatta yurt dışından da gelerek İstanbul'da saç ekimi yaptıranların memnun ayrıldığı merkezimizde, saç ekimi, kaş ekimi, bıyık ekimi, sakal ekimi, köselik, saç mezoterapisi ve PRP, fue yöntemi ile saç ekimi, bayan saç kesilmeden saç ekimi, greft hesaplama işlemlerini ücretsiz muayene ile yaptırabilirsiniz.

fue tekniği ile saç ekimi


İSTANBUL'DA KAŞ EKİMİ

Çeşitli sebepler sonucu dökülen kaşlardan yada dikiş, yara yanık gibi kalıcı izlerden dolayı rahatsız oluyorsanız, geçici çözüm olan kaş kalemi sürmekten sıkıldıysanız, Hair City İstanbul saç ekim merkezimizde hayalinizdeki kaşlara sahip olabilirsiniz. Her aynaya baktığınızda şekilsiz kaşlarınızdan rahatsız oluyorsanız, uygun fiyatlı kaş ekimi yada kaş ekimiyle kaş şekillendirme işlemi yaptırmayı düşünebilirsiniz.

 

Hakkımızda

HAİR CİTY İSTANBUL, saç ekimi cerrahi ve medikal estetik ile genel sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Saç ekim işlemleri, bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 19.00
  • Cumartesi 09.00 - 14.00
  • Pazar Kapalı

İletişim

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 0544 809 25 75
 
 Ağaoğlu My Office 212 Mahmut Bey Merkez Mahallesi Taşocağı Caddesi
Güneşli / İstanbul
 

Sosyal Medya Hesapları