GÜMÜŞHANE'DE SAKAL VE BIYIK EKİMİ

Vücudun tüy çıkan bölgelerindeki kıl miktarının az olması ya da hiç olmaması durumuna köselik denir. Köselik sorunu yaşayan erkekler, sakal ekimi ve bıyık ekimi yaptıracak güvenilir klinik araştırıyor. Gümüşhane'de sakal ekimi yada bıyık ekimi yaptırmak için kliniğimizden ücretsiz randevu alabilirsiniz.

Erkeklerin vazgeçilmez alışkanlığı sakal şekillendirmesi yada bıyık şekillendirmesi yapmaktır. Erkekler sakal bırakmasa bile sakalın varlığı erkeklere güç ve karizma katmaktadır. Dünyada yapılan çeşitli anketlerde de kadınların sakallı erkek sevdiklerini kanıtlamıştır. Köselik sorunu yaşayan erkekler yada çeşitli sebeplerle sakal dökülmesi, bıyık dökülmesi yaşayan erkekler, fue yöntemiyle sakal ekimi yada fue yöntemiyle bıyık ekimi yaptırıyor.

GÜMÜŞHANE'DE DÜZENSİZ SAKALA SON

Şüphesiz ki sakal erkeğe daha erkeksi bir hava katmaktadır. Favorilerini uzatmak isteyen, iki günlük sakal görüntüsünü seven ancak sakal telleri düzensiz veya eksik çıkan erkekler, fue yöntemiyle bıyık ve sakal ekimi yaptırarak istedikleri sakal ve bıyık şekline sahip oluyor. Sakal ekimi işlemi, ensenin hemen üstündeki ince telli bölge veya kulak üstlerinden saç kökleri alınarak gerçekleştirilir. Hair City İstanbul saç ekim merkezimizde, sakal alt bölgesi, göğüs, ensenin alt kısımları ve elmacık kemiği üzerindeki gereksiz kıllar da sakalın daha seyrek alanlarını sıklaştırmak amacıyla ekilebilir.

Hakkımızda

HAİR CİTY İSTANBUL, saç ekimi cerrahi ve medikal estetik ile genel sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Saç ekim işlemleri, bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 19.00
  • Cumartesi 09.00 - 14.00
  • Pazar Kapalı

İletişim

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 0544 809 25 75
 
 Ağaoğlu My Office 212 Mahmut Bey Merkez Mahallesi Taşocağı Caddesi
Güneşli / İstanbul
 

Sosyal Medya Hesapları