HATAY SAÇ EKİMİ

HATAY'DA SAÇ EKİMİ SONRASI YAPILACAKLAR

Hatay'da saç ekimi yaptırmak isteyenlere Hair City İstanbul saç ekim merkezinde ücretsiz muayene ile ne kadar bir saç ekimi ihtiyacı olduğunun tespiti yapılır ve ardından kanal açma işlemi yapılarak saç nakli gerçekleştirilir. 

Saç ekimi işlemi için öncelikle dikkatli bir şekilde kanallar açılması gerekmektedir ve kanal açılması en az kök toplanması kadar hassasiyet ve deneyim isteyen bir işlemdir. Herkese yapılamayan saç ekimi, her saç ekim merkezinde de yapılmaması gereken bir iştir. Saç ekimi sonrası operasyon yerinin mikrop kapmaması için saç ekimi yapılan bölge bir gün bandaj altında kalır ve ertesi gün operasyon yapılan bölgedeki bandaj çıkartılır. Saç ekim işlemi sonrası ilk 1 hafta dış temaslardan korumak, saç ekim bölgesine temas olmayacak şekilde yatmak, saç ekimi yapılan bölgeyi kaşımamak gerekir.

HATAY'DA SAÇ EKİMİ FİYATLARI

Saç ekimi yaptırmak isteyen yada saç ekimi yaptıran herkesin merak ettikleri konulardan biri de ekilen saçların ne zaman uzayacağıdır. Saç ekim işleminden 2-3 gün  sonra çıkmaya başlayan saçlar, 6. aydan sonra da normal halini almaya başlayacaktır. Saç ekimi işlemi ile ilgili daha fazla detay ve saç ekimi fiyatları hakkında bilgi almak için Hair City İstanbul web sayfamızı inceleyebilir, iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hakkımızda

HAİR CİTY İSTANBUL, saç ekimi cerrahi ve medikal estetik ile genel sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Saç ekim işlemleri, bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 19.00
  • Cumartesi 09.00 - 14.00
  • Pazar Kapalı

İletişim

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 0544 809 25 75
 
 Ağaoğlu My Office 212 Mahmut Bey Merkez Mahallesi Taşocağı Caddesi
Güneşli / İstanbul
 

Sosyal Medya Hesapları