HAKKARİ SAÇ EKİMİ

HAKKARİ'DE SAÇ EKİMİ MERKEZİ

Sunduğumuz her hizmette üst seviyede memnuniyet ve misafirlerimizin beklentilerini tam olarak karşılamak amacıyla hizmet veren Hair City İstanbul saç ekimi merkezi kliniğimiz, Hakkari'de saç ekimi yaptırmak isteyenlere ücretsiz ulaşım ve ücretsiz konaklama imkanı sunuyor.

Saç ekimi konusu kesinlikle eğitim ve ustalık gerektiren, mutlaka hastane ortamında ve bölümünde uzman cerrahlar tarafından gerçekleştirilmesi gereken bir işlemdir. İnternette yada çeşitli yerlerde göreceğiniz saç ekimi kampanyaları, kaş ekimi kampanyaları, sakal ve bıyık ekimi kampanyaları, sizlere en uygun fiyatları ve cazip gelecek imkanları sunmaktadır. Ancak her türlü nakil işlemi herkes tarafından yapılamayacağı gibi, fazlasıyla risk taşımaktadır. Saç ektirmek isterken saçlarınızdan olmayın. Ucuz fiyat veren yerlerde yaptıracağınız saç ekimi, kaş ekimi, bıyık ekimi, sakal ekimi işlemleri, başınıza iş açabilir.

HAKKARİ'DE SAÇ EKİMİ UZMANI

Hakkari'de saç ve kaş ekimi yada Hakkari'de bıyık ve sakal ekimi yaptırmak için Hair City İstanbul saç ekim merkezi,  yıllık deneyimlerine dayanarak sağlık personelleri ve işinin uzmanı olan cerrahlar ile sizler kaliteli ve uygun fiyatlı saç ekim hizmeti vermektedir. Dünya standartlarında, çağdaş ve yeni medikal teknolojik uygulamaları kullanan kliniğimiz, saç ekimi, kaş ekimi, bıyık ekimi, sakal ekimi, köselik, saç mezoterapisi ve PRP, fue yöntemi ile saç ekimi yapmaktadır.

Hakkımızda

HAİR CİTY İSTANBUL, saç ekimi cerrahi ve medikal estetik ile genel sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Saç ekim işlemleri, bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 19.00
  • Cumartesi 09.00 - 14.00
  • Pazar Kapalı

İletişim

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 0544 809 25 75
 
 Ağaoğlu My Office 212 Mahmut Bey Merkez Mahallesi Taşocağı Caddesi
Güneşli / İstanbul
 

Sosyal Medya Hesapları