GİRESUN SAÇ EKİMİ

GİRESUN'DA SAÇ EKİMİ

Saç dökülmesi ve saç canlandırmada tercih edilen yöntem saç mezoterapisi, Hair City İstanbul saç ekim merkezi tarafından ustaca yapılmaktadır. Giresun'da saç mezoterapisi yaptırmak için kliniğimize gelenler herkes, sağlıklı saçlara kavuşmanın sevinciyle kliniğimizden ayrılmaktadır.

Çok ince uçlu mezoterapi iğnesi ile hazırlanmış özel bir kokteylin direkt kıl köklerinin olduğu bölgeye enjekte edilmesiyle yapılan saç mezoterapisi, hayal ettiğiniz gür ve canlı saçlara kavuşmanızı sağlıyor. Saç ekimi ise saç dökülmesi eğilimi olmayan bir bölgeden incecik iğnelerle kökleri korunarak alınan saç tellerinin saç dökülmesi olan bölgelere nakledilmesiyle yapılıyor. Nakledilen bu saç telleri kendi orijinal bölgesinde olduğu gibi büyümeye devam ederse saç nakli yada saç ekimi başarılı olmuş demektir.

GİRESUN'DA SAÇ EKİMİ YAPANLAR

Bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilen saç ekimi, bilinen en doğal saç çıkarma işlemi olmaktadır. Son teknoloji olan fue tekniği ile uygulanan saç ekimi, kişide hiç bir olumsuzluklara yol açmamaktadır. Ancak Giresun'da ucuz fiyatlı saç ekimi yaptırmak için merdiven altı diye tabir edilen firmalara giden insanlar, geri dönüşü olmayan sağlık sorunlarıyla karşılaşabilmektedir. Bu nedenle saç ekimi hafife alınacak bir işlem olmayıp, bölümümde uzmanlaşmış cerrahlar ile yapılmalıdır.

Hakkımızda

HAİR CİTY İSTANBUL, saç ekimi cerrahi ve medikal estetik ile genel sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Saç ekim işlemleri, bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 19.00
  • Cumartesi 09.00 - 14.00
  • Pazar Kapalı

İletişim

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 0544 809 25 75
 
 Ağaoğlu My Office 212 Mahmut Bey Merkez Mahallesi Taşocağı Caddesi
Güneşli / İstanbul
 

Sosyal Medya Hesapları