GAZİANTEP SAÇ EKİMİ

GAZİANTEP'TE SAÇ DÖKÜLMESİNE SAÇ NAKLİ

Saç renginde, saçın uzama yeteneğinde ve saç kalitesinde olduğu gibi, saç dökülmesinde de genetik faktörler önemli rol oynar. Genlerinizde saç dökülmesi öyküsü varsa hemen kliniğimize gelebilir, Gaziantep'te saç ekimi yaptırmak için saçlarınızı eğitimli ellere teslim edebilirsiniz. 

Saç dökülmesi belirtileri şöyledir; Başın özellikle en üst kısmındaki saçlarda incelme, saçta hacim azalması, önce başın ön kısmındaki saçlarda azalma, bir süre sonra saçın tepesinde açılma (kellik), açılan saç derisinde ince tüyler. Bu belirtilerden bir yada bir kaç tanesini yaşıyorsanız, saç dökülmesi yaşıyorsunuz demektir ve saç dökülmesini engellemek adına çeşitli önlemler almanız gerekmektedir. Aksi halde hızla saçlarda azalma görülür ve hayatınızın geri kalanını kel olarak geçirmek zorunda kalabilirsiniz. 

GAZİANTEP'TE SAÇ EKİMİ 

Demir, bakır,çinko, B12,folik asit gibi günlük gıdalarımızla almamız zorunlu bazı vitaminleri alamıyorsak, hızla saç dökülmesi yaşamamız kaçınılmazdır. Beslenme yetersizliği sebebiyle saç dökülmesi yaşayanlar, Gaziantep'te saç ekimi yaptırmak için Hair City İstanbul saç ekim merkezimize tamamen ücretsiz ulaşım sayesinde rahatça geliyor. Ücretsiz konaklama imkanı da sunan Hair City İstanbul, Gaziantep'te saç ekimi yaptırmak isteyenlerin favorisi oluyor.

Hakkımızda

HAİR CİTY İSTANBUL, saç ekimi cerrahi ve medikal estetik ile genel sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Saç ekim işlemleri, bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 19.00
  • Cumartesi 09.00 - 14.00
  • Pazar Kapalı

İletişim

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 0544 809 25 75
 
 Ağaoğlu My Office 212 Mahmut Bey Merkez Mahallesi Taşocağı Caddesi
Güneşli / İstanbul
 

Sosyal Medya Hesapları