ESKİŞEHİR'DE SAÇ EKİMİ

ESKİŞEHİR'DE SAÇ EKİMİ YAPILAMAYAN SEBEPLER

Hair City İsyanbul saç ekimi merkezi, saçlı deri hastalıklarında görülen (sedef hastalığı, liken, seboreik, dermatit gibi) saç dökülmelerinde, özel kokteyller ile saçlı deriye vitamin takviyeleri yapıyor ve saç dökülmesi olan bölgelerdeki kan dolaşımını artırıyor.

Dış görünüşüne önem veren insanların en dikkat ettikleri aksesuar şüphesiz saçlarıdır. Ancak saçların bizlere bilinmeyen bir faydası vardır. Saçlar, beynimizi saklayan kafatasımızın herhangi bir travmayla karşılaşması halinde, bunun şiddetini en aza indirebilecek esnekliği sağlamaktadır. Böylece başımızı bir yere çarptığımızda başımızda bulunan saçlar sayesinde beyin hasarı azalmaktadır. Eskişehir'de saç ekimi, hamilelere, emzirenlere, immunolojik hastalığı olanlara, kanser hastalarına, diabetiklere, antikoagülan tedavisi görenlere kesinlikle uygulanmamaktadır. 

ESKİŞEHİR'DE ACISIZ SAÇ EKİMİ

Sosyal yaşamda güzelliğimizi tamamlayan bir unsurdur saçlar. Bakımlı saçlar, parlak saçlar ve gür saçlar sağlığımızı da yansıtır aynı zamanda. Saçları dökülen ve bu saç dökülmesinden dolayı sinirleri yıpranan insan sayısı oldukça fazladır. Bu nedenle de saç ekimi, günümüzde fazlasıyla yaygınlaşmıştır. Hem erkekler hemde kadınlar tarafından sıkça tercih edilen saç ekimi, 18'li yaşlardan sonra tavsiye edilmektedir.

 

Hakkımızda

HAİR CİTY İSTANBUL, saç ekimi cerrahi ve medikal estetik ile genel sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Saç ekim işlemleri, bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 19.00
  • Cumartesi 09.00 - 14.00
  • Pazar Kapalı

İletişim

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 0544 809 25 75
 
 Ağaoğlu My Office 212 Mahmut Bey Merkez Mahallesi Taşocağı Caddesi
Güneşli / İstanbul
 

Sosyal Medya Hesapları