ERZURUM'DA SAÇ MEZOTERAPİSİ

Günümüzde en popüler saç mezoterapisi yöntemi PRP ile mezoterapi olmaktadır. Saç dökülmesi yavaş seyreden kişilere uygulanan saç mezoterapisi, hem bayanlar hem erkeklerde saç gelişiminin üzerinde olumlu etkileri olmaktadır. Erzurum'da saç mezoterapisi yaptırmak isteyenler, hemen bizi arayın.

Klasik tıbbın bir tekniği olan saç mezoterapisi, farmakolojik ilaçların intradermal veya subkutan enjeksiyonudur. İlaç karışımları, saç dökülmesi yaşanan yerlerde cilt altına bölgesel olarak küçük dozlarda özel iğneler ve özel teknikler ile verilir. Burada önemli olan saç mezoterapisi yapacak olan doktorun alanında uzman olması ve saç mezoterapisi işleminin güvenilir saç ekim merkezi yada hastaneler tarafından yapılmasıdır. 

ERZURUM'DA SAÇ MEZOTERAPİSİ RİSKLERİ

Saç ekimi yada saç mezoterapisi gibi işlemleri ciddi bir iştir ve uzmanlık gerektirir. Aksi halde çok ciddi sağlık sorunları yaşayabilir, saçların bir çok bölümünü ve hatta belki de saçların tamamını kaybedebilirsiniz. Bazı saç kayıplarını saç ekimi yaparak geri getirmek mümkündür ancak kimi zaman da yaşanan saç kaybı asla geri getirilemez bir hal alabilir. Erzurum'da saç mezoterapisi yaptırmak isteyenler, Hair City İstanbul saç ekim merkezi web sayfamızdan yada web sayfamızda yer alan iletişim bilgilerimizden bizlere kolayca ulaşabilir, bölümünde uzman doktorlarımıza saç mezoterapisi yaptırabilirsiniz. 

Hakkımızda

HAİR CİTY İSTANBUL, saç ekimi cerrahi ve medikal estetik ile genel sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Saç ekim işlemleri, bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 19.00
  • Cumartesi 09.00 - 14.00
  • Pazar Kapalı

İletişim

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 0544 809 25 75
 
 Ağaoğlu My Office 212 Mahmut Bey Merkez Mahallesi Taşocağı Caddesi
Güneşli / İstanbul
 

Sosyal Medya Hesapları