ERZİNCAN'DA KAŞ EKİMİ VE KAŞ ŞEKİLLENDİRME

Dökülen kaşlar yada şekilsiz kaşlar, kişinin yüz ifadesini son derece etkilemektedir. Şekilsiz kaşlar için Erzincan'da kaş ekimi yaptırmak isteyenler, Hair City İstanbul saç ekimi merkeziyle görüşüyor, duydukları kaş ekimi fiyatları karşısında şaşkınlıklarını gizleyemiyor.

Erzincan'da kaş ekimi yaptırmak isteyenlerin kaşlarında, kaş ekimi yapılacak olan bölgeye lateral slit ile mikro kanallar açılır. Kişinin ense bölgesinden kaş açıklığı için gerekli olan greftler tek tek saç ekim robotu yada mikro motor ile alınarak, dökülen kaşlara tek tek fue yöntemi tekniğiyle eklenir. Yüzlerce kaş naklini başarıyla gerçekleştiren Hair City İstanbul saç ekimi merkezi, kaşların alınarak çok fazla inceltilmesi sonucu oluşan kaş şekli bozukluklarında mükemmel bir dizayn ve istenen şekli çok kısa sürede vermekteyiz. Kaş ekimi işlemi travmasız ve acısız şekilde uygulamaktadır. 

ERZİNCAN'DA KAŞ EKİM MEMNUNİYETİ

Kaşlarda yanık izi, yara izi, diliş izi, ameliyat izi olanlar ve buna bağlı kaş şekli bozukluğundan rahatsızlık duyanlar, Erzincan'da kaş ekimi yaptırmak için bizlere başvuruyor. Kaş ekimi sonrası yüz ifadesindeki değişikliğe hayran kalıyor. Müşteri memnuniyetine son derece önem veren kliniğimiz Hair City İstanbul'da kaş nakli yaptıran herkes memnun olarak ayrılıyor ve tüm saç ekimi, kaş ekimi, bıyık ekimi, sakal ekimi işlemleri için kliniğimizi tercih ediyor.

 

Hakkımızda

HAİR CİTY İSTANBUL, saç ekimi cerrahi ve medikal estetik ile genel sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Saç ekim işlemleri, bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 19.00
  • Cumartesi 09.00 - 14.00
  • Pazar Kapalı

İletişim

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 0544 809 25 75
 
 Ağaoğlu My Office 212 Mahmut Bey Merkez Mahallesi Taşocağı Caddesi
Güneşli / İstanbul
 

Sosyal Medya Hesapları