ELAZIĞ'DA FUE TEKNİĞİYLE SAÇ EKİMİ

2000 'li yıllarda uygulanmaya başlanan FUE (Foliküler Ünite Ekstraksiyonu) tekniği, Elazığ'da saç ekimi yaptırmak isteyenlere uygulanmakta ve acısız saç ekimi yaptırmanın mutluluğunu yaşatmaktadır.

Doğal plazma sıvının fazla sayıda trombosit içermesi sebebi ile kişinin kendi kanından alınması işlemine PRP denilmektedir. PRP saç ekiminde yaraların iyileşme ve saçın uzama süreci diğer yöntemlere oranla daha hızlıdır. Bu sebeple sıkça tercih edilen saç ekim yöntemleri arasında yer almaktadır. Günümüzde bir çok erkeğin ve kadının yaşadığı önemli bir sorun haline gelen saç dökülmesi, kaş dökülmesi, sakal dökülmesi ve bıyık dökülmesi, Hair City İstanbul'da uzman doktorlar tarafından tedavi edilmektedir. 

ELAZIĞ'DA PRP SAÇ EKİMİ

PRP plazma ve kök hücre tedavi uygulaması olduğu için, FUE tekniği saç ekimi ile birleşip operasyonu destekleme, PRP ile saç ekimi ve fue tekniğiyle saç ekimi arasında hiç bir fark yoktur. Dökülen saçlar PRP tedavisi sayesinde eski formuna kavuşabilir.  Saç ekimi için ihtiyacınız olan greft fiyatları konusundaki bilgilere Hair City İstanbul web sayfamızda bulunan iletişim bilgilerini arayarak öğrenebilirsiniz. PRP saç ekimi uygun görülmesi takdirde herkese uygulanabilirken, yalnızca Kemoterapi gören kanser hastalarına uygulanmamaktadır. 

 

Hakkımızda

HAİR CİTY İSTANBUL, saç ekimi cerrahi ve medikal estetik ile genel sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Saç ekim işlemleri, bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 19.00
  • Cumartesi 09.00 - 14.00
  • Pazar Kapalı

İletişim

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 0544 809 25 75
 
 Ağaoğlu My Office 212 Mahmut Bey Merkez Mahallesi Taşocağı Caddesi
Güneşli / İstanbul
 

Sosyal Medya Hesapları