EDİRNE SAÇ EKİMİ İÇİN GREFT HESAPLAMA

Saç ekiminde greft hesaplama, saç ekimi işleminin doğru yapılabilmesi ve saç ekimi fiyatlandırması için uygulanan bir işlemdir. Hair City İstanbul'da uzman plastik cerrahlarımızla saç ekimi işlemi için ücretsiz randevu alabilir, greft hesaplama yaptırabilirsiniz.

Saç kökleri ile birlikte az miktarda deri parçasının da bulunduğu alanın adına greft denilmektedir. Her bir greftte yaklaşık olarak 2-3 adet saç teli bulunmaktadır. Edirne'de saç ekimi yaptırmak için Hair City İstanbul'dan ücretsiz randevu alabilir, uzman doktorlarımıza ücretsiz saç analizi yaptırarak saçınızda kaç grefte ihtiyaç duyulduğu öğrenebilirsiniz. Örnek olarak 2500 greft, yaklaşık 5000-7500 saç kökü demektir. Greft Hesaplama, saç ekimi yapılacak bölgedeki saç kaybını kapatacak kök sayısının belirlenmesidir. 

EDİRNE'DE ÜCRETSİZ SAÇ ANALİZİ

Planlanan saç ekimi işleminde etkililiğin arttırılması açısından doğru saç analizi oldukça önemlidir. Hair City İstanbul'da saç ekimi, kaş ekimi, bıyık ekimi, sakal ekimi, saç mezoterapisi ve PRP, fue yöntemi ile saç ekimi, bayan saç kesilmeden saç ekimi, greft hesaplama yaptırabilirsiniz. Saç ekimi hakkında merak ettiklerinizi öğrenmek ve ücretsiz saç analizi yaptırmak için sizleri Hair City İstanbul'a bekliyoruz.

 

Hakkımızda

HAİR CİTY İSTANBUL, saç ekimi cerrahi ve medikal estetik ile genel sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Saç ekim işlemleri, bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 19.00
  • Cumartesi 09.00 - 14.00
  • Pazar Kapalı

İletişim

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 0544 809 25 75
 
 Ağaoğlu My Office 212 Mahmut Bey Merkez Mahallesi Taşocağı Caddesi
Güneşli / İstanbul
 

Sosyal Medya Hesapları