DİYARBAKIR'DA KALIN KAŞLARLA VEDALAŞIN

Yüz ifadesini ve yüz güzelliğini bütünleyen, kadınların olduğu kadar erkeklerin de estetik açıdan önem verdiği yüz bölgesinden biri kaşlardır. Diyarbakır'da kaş ekimi yaptırmak isteyen insanlar, kaş ekiminde uygun fiyat sunan Hair City İstanbul saç ekim merkezimize geliyor.

Kaş ekimi, vücudun belirli bölgelerinden alınan uygun donörlerin (kıl kökleri) kaş bölgesine transfer edilmesiyle uygulanan işlemdir. Doğu bölgelerinde yaşayan insanların belirgin özelliklerinden birisi, kalın kaşlı olmalarıdır. Diyarbakır'da kaş şekillendirme yaptırmak isteyenler Hair City İstanbul'a geliyor, istedikleri kaş şekline kavuşuyor. Ünlülerinde sıklıkla kaş şekillendirme işlemi yaptırdığı bilinmekte ve Pınar Altuğ, Hülya Avşar gibi ünlü isimlerde kalın kaş modelleri görmekteyiz. Ünlülerde görerek kalın kaş isteyenlere kalın, ince kaş isteyenlere ise ince kaş ekimi yapmaktayız.

DİYARBAKIR'DA KAŞ VE SAÇ EKİMİ

Diyarbakır'da saç dökülmesi yada saç seyrelmesi sebebiyle saç ekimi yaptırmak isteyenlere de hizmet veren Hair City İstanbul, en kaliteli uzman kadrosuyla 15 yıllık saç ekimi, kaş ekimi, bıyık ekimi, sakal ekimi, saç mezoterapisi ve PRP, fue yöntemi ile saç ekimi, bayan saç kesilmeden saç ekimi, greft hesaplama deneyimine sahiptir. Bu sebeple herkes tarafından tercih edilmekte, yüzde yüz müşteri memnuniyeti garantisi vermektedir.

 

Hakkımızda

HAİR CİTY İSTANBUL, saç ekimi cerrahi ve medikal estetik ile genel sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Saç ekim işlemleri, bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 19.00
  • Cumartesi 09.00 - 14.00
  • Pazar Kapalı

İletişim

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 0544 809 25 75
 
 Ağaoğlu My Office 212 Mahmut Bey Merkez Mahallesi Taşocağı Caddesi
Güneşli / İstanbul
 

Sosyal Medya Hesapları