ÇORUM'DA SAÇ EKİMİ FİYATLARI

Çorum'da saç ekimi fiyatları kişinin ihtiyacına, saç türüne, kafa derisine ve saç ekimi yapılacak alanın büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Saç ekimi ve saç ekimi fiyatları konusunda ayrıntılı bilgi için Hair City İstanbul saç ekim merkezi web sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Çorum'da saç ekimi, kaş ekimi, bıyık ekimi, sakal ekimi işlemleri saç ekimi sektöründeki rekabet ve gelişen teknoloji sayesinde uygun fiyatlarla yapılmakta ve uygun fiyatlı saç ekimi herkes tarafından tercih edilmektedir. Hair City İstanbul, yüzlerce saç ekim merkezi bulunan İstanbul'da saç ekimi, kaş ekimi, bıyık ekimi, sakal ekimi uygulamalarında son derece başarılıdır. Hair City İstanbul ailesi olarak sunduğumuz ücretsiz konaklama imkanı ve saç ekimi konusunda uzman kadrosuyla adından sıkça söz ettirmekte, en çok tercih edilen saç ekim merkezi olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. 

ÇORUM'DA SAÇ EKİMİ İLE DOLGUN SAÇLAR

Çorum'da saç ekimi yaptırmak isteyenlere de ücretsiz konaklama ve ücretsiz ulaşım imkanı sunan saç ekim merkezimiz, müşteri memnuniyetine son derece önem vermektedir. Hair City İstanbul, kişinin imajını belirleyen, karakteristik özelliğini ortaya çıkaran saçlara fue yöntemiyle dolgunluk kazandırmakta ve yurt dışında da adından sıkça söz ettirmektedir.

Hakkımızda

HAİR CİTY İSTANBUL, saç ekimi cerrahi ve medikal estetik ile genel sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Saç ekim işlemleri, bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 19.00
  • Cumartesi 09.00 - 14.00
  • Pazar Kapalı

İletişim

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 0544 809 25 75
 
 Ağaoğlu My Office 212 Mahmut Bey Merkez Mahallesi Taşocağı Caddesi
Güneşli / İstanbul
 

Sosyal Medya Hesapları