ÇANKIRI'DA SAÇ MEZOTERAPİSİ İLE PRP TEDAVİSİ

Saç dökülmesini kabus olmaktan kurtaran Hair City İstanbul saç ekimi merkezi, saç mezoterapisi ile PRP tedavisi yapıyor, saçlarınızın dökülmesini engelleyerek sıklaşmasını ve daha güzel görünmesini sağlıyor.

Normal bir insanda günlük ortalama 50 ila 80 tel saç dökülür ve aynı oranda da saç kökü geri çıkar. Saçlarınızda dökülme miktarı artarsa hızla saç kaybı yaşanır ve belli bir zaman sonra kellik görülebilir. En sık karşılaşılan saç dökülme nedenleri ise genetik özellikler, stres, vitamin eksikliği ve hormonal bozukluklardır. Her tip saç dökülmesine karşı saç mezoterapisi ile PRP tedavisi yapan Hair City İstanbul saç ekimi merkezi, zengin içeriğiyle saçlarınızı daha kaliteli, daha parlak ve daha canlı bir görünüme kavuşturuyor. Belirli periyotlar dahilinde uygulanan saç mezoterapisi ile PRP tedavisi, saçlarına özen gösteren erkeklerin ve kadınların öncelikli tercihi olmaktadır.

ÇANKIRI'DA SAÇ MEZOTERAPİSİ FİYATLARI

Çankırı'da saç mezoterapisi ile PRP tedavisi yaptırmak isteyenler Hair City İstanbul saç ekimi merkezini tercih ediyor, saçlarındaki inanılmaz değişimi hemen fark ediyor. Saç mezoterapisi ile PRP tedavisi fiyatları hakkında bilgi almak için web sayfamızda yer alan iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabileceğiniz gibi, saç ekimi merkezimizden ücretsiz randevu alabilirsiniz. Saç ekimi, kaş ekimi, bıyık ekimi, sakal ekimi uygulaması yapan saç ekimi merkezimiz, zengin içeriğiyle saç mezoterapisi ile PRP tedavisi yapmaktadır.

Hakkımızda

HAİR CİTY İSTANBUL, saç ekimi cerrahi ve medikal estetik ile genel sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Saç ekim işlemleri, bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 19.00
  • Cumartesi 09.00 - 14.00
  • Pazar Kapalı

İletişim

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 0544 809 25 75
 
 Ağaoğlu My Office 212 Mahmut Bey Merkez Mahallesi Taşocağı Caddesi
Güneşli / İstanbul
 

Sosyal Medya Hesapları