ÇANAKKALE'DE SAÇ EKİMİ

Çanakkale'de saç ekimi yaptırmak ve ömür boyu gür saçlara sahip olmak isteyen kadınlar ve erkekler, Hair City İstanbul saç ekimi merkezine ücretsiz ulaşım ve konaklama imkanlarıyla gidiyor, uzman kişilerin uyguladığı fue yöntemiyle saç ekimi sayesinde hayal ettikleri saçlara kavuşuyor.

Saç ekimi alanında 15 yıllık deneyime sahip olan Hair City İstanbul saç ekimi merkezi, saç ekimi, kaş ekimi, bıyık ekimi, sakal ekimi, saç mezoterapisi ve PRP, fue yöntemi ile saç ekimi, bayan saç kesilmeden saç ekimi, greft hesaplama konusundaki tüm sorularınıza en doğru şekilde yanıt veriyor. Hair City İstanbul, saç ekimi sektöründe lider firma olmanın haklı gururunu yaşayarak, alanında uzman çalışma arkadaşlarıyla saç ekimi işinde daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. 

ÇANAKKALE'DE SAÇ EKİMİ MERKEZİ

Reklamlarla değil referanslarla saç ekimi işinde adını duyuran Hair City İstanbul, yurt içi ve yurt dışından gelen herkese en kaliteli saç ekimi hizmetini vermektedir. Ayrıca yurt dışından gelen turistler saç ekimi merkezimizi ziyaret ederek çeşitli işlemler yaptırmaktadır. Hair City İstanbul saç ekimi merkezi web sayfamızda yer alan numara ve adres bilgilerimizden bizlere ulaşabilir, ücretsiz randevu alabilirsiniz. Hair City İstanbul ailesi olarak yüz yüze görüşmelerin daha uygun olacağını düşünüyor ve sizleri saç ekimi merkezimizde ağırlamak istiyoruz. 

 

Hakkımızda

HAİR CİTY İSTANBUL, saç ekimi cerrahi ve medikal estetik ile genel sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Saç ekim işlemleri, bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 19.00
  • Cumartesi 09.00 - 14.00
  • Pazar Kapalı

İletişim

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 0544 809 25 75
 
 Ağaoğlu My Office 212 Mahmut Bey Merkez Mahallesi Taşocağı Caddesi
Güneşli / İstanbul
 

Sosyal Medya Hesapları