BURSA'DA SAÇ EKTİRMEK İSTERKEN ÇİM ADAM OLMAYIN

100 erkekten 60'ında saç dökülmesi yaşanan ülkemizde fue yöntemiyle saç ekimi yaptırabilir, Bursa'da saç ekimi yaptırarak eski saçlarınıza ömür boyu kullanım garantisiyle sahip olabilirsiniz.

Hastalık, düzensiz beslenme, vitaminsizlik, kortizonlu ilaç kullanımı, stres ve daha bir çok sebeplerle yaşanan saç dökülmesi, kabusunuz olmasın. 18'li yaşlardan sonra yapılması uygun görülen saç ekimi, kaş ekimi, bıyık ekimi, sakal ekimi işlemleri ile her aynaya baktığınızda kendinize hayran kalın. Bursa'da saç ekimi, kaş ekimi, bıyık ekimi, sakal ekimi yaptırmadan önce uzman doktorlar tarafından muayene olmalı ve muayene sonucuna göre ekim işlemi yaptırmalısınız. Saç dökülmesi ve kaş dökülmesi yaşayan her yaşta erkekler ve kadınlar saç ekimi, kaş ekimi yaptırabilmektedir. 

BURSA'DA FUE YÖNTEMİYLE SAÇ EKİMİ  

Yapılacak saç ekimi öncesi saç dökülmesinin sebepleri araştırmalı ve buna bağlı olarak bir tedavi yöntemi tercih edilmelidir. En yaygın tedavi yöntemlerinden biri olan saç ekimi, hastane ortamında ve mutlaka uzman cerrahlar tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde yanlış uygulanan saç ekimi tedavisi sonrası çok kötü sonuçlar meydana gelebilir ve saç ektirmek istersen çim adama dönüşebilirsiniz. Bursa'da saç ekimi yaptırmak için saç ekimi konusunda 15 yılı aşkın deneyime sahip olan Hair City İstanbul saç ekimi merkezi ailesiyle iletişime geçin, çim adam olma riskinden kurtulun.

 

Hakkımızda

HAİR CİTY İSTANBUL, saç ekimi cerrahi ve medikal estetik ile genel sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Saç ekim işlemleri, bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 19.00
  • Cumartesi 09.00 - 14.00
  • Pazar Kapalı

İletişim

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 0544 809 25 75
 
 Ağaoğlu My Office 212 Mahmut Bey Merkez Mahallesi Taşocağı Caddesi
Güneşli / İstanbul
 

Sosyal Medya Hesapları