BURDUR'DA SAÇ EKİMİ İLE TIRAŞSIZ SAÇ NAKİL

Sektörde öncü ve lider olmayı başaran Hair City İstanbul saç ekimi merkezi, saç kazıtma işlemi gerekmeden tıraşsız saç ekimi yaparak sosyal hayatta yoğun olan insanların tercih sebebi olmaktadır.  

Saç ekimi yaptırmak için saç tıraşına gerek kalmadan saç nakli yapan  Hair City İstanbul saç ekimi merkezi, iş yoğunluğu olan kişilerin saçlarını kazıtmasına gerek kalmadan saç ekimi yaptırabilmesini sağlamaktadır. Tıraşsız saç ekimi, saç kaybı olan bölgenin büyüklüğüne göre değişmekte olup, avuç içinden büyük saç dökülmelerinde önerilmemektedir. Tıraşsız saç ekimi fiyatları ve tıraşlı saç ekimi fiyatları birbirinden farklı olmaktadır. Bunun sebebi de tıraş yapılan saça saç ekimi işleminin daha zahmetsiz yapılmasıdır.

 

BURDUR'DA TIRAŞSIZ SAÇ EKİMİ

Saç kestirmeden saç ekimi yapmak isteyenlere uygulanacak olan saç ekim, tıraşlı saç ekimi işlemine göre daha fazla uğraş gerekmekte ve dolayısıyla saç ekim yapılırken daha fazla zaman almaktadır. Burdur'da saç ekimi yaptırmak isteyenler tıraşsız saç ekimi yaptırmak için öncelikle web sayfamızdan yada iletişim numaralarımızı arayarak ücretsiz randevu almaları gerekmektedir. Uzman plastik cerrahımızın yapacağı saç analizi sonrası, saç ekimi süreci değerlendirilir ve saç ekimi yaptıracak kişilere uygulacak olan işlemler anlatılır.

Hakkımızda

HAİR CİTY İSTANBUL, saç ekimi cerrahi ve medikal estetik ile genel sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Saç ekim işlemleri, bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 19.00
  • Cumartesi 09.00 - 14.00
  • Pazar Kapalı

İletişim

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 0544 809 25 75
 
 Ağaoğlu My Office 212 Mahmut Bey Merkez Mahallesi Taşocağı Caddesi
Güneşli / İstanbul
 

Sosyal Medya Hesapları