BOLU'DA SAÇ EKİMİ UZMANI

Bir verici alandan saçın alımı ile başlayan saç ekimi, 18–60 yaş arası kadın ve adamlara uygulanmaktadır. Bolu'da saç ekimi yaptırmak isteyenler, kendini deneyimli ve eğitimli ellere teslim ediyor.

Saç dökülmesi tipleri erkek tipi saç dökülmesi, yaygın saç dökülmesi, yamalı saç dökülmesi, Skar (Nedbe) dokusuna bağlı Alopesi olarak 4 şekildedir. Saç dökülmesi tiplerine karşı son teknoloji olan fue yöntemiyle saç ekimi yapıyor, kişilerin imajını yeniliyoruz. Ömür boyu kullanım garantisi olan saç ekimi, günümüzde kadınlar olduğu kadar erkeklerin de sıkça tercih ettiği bir yöntemdir. Saç ekimi, deneyimi, eğitimi olmayan kişiler tarafından yapılması halinde, kişilere moral yerine sorun yaratırken, çok ciddi sağlık sorunlarına da yol açmaktadır. Hair City İstanbul saç ekimi merkezi olarak, Bolu'da saç ekimi yaptırmak isteyen herkese ücretsiz ulaşım ve konaklama imkanı sağlıyoruz.

BOLU'DA SAÇ EKİMİ MERKEZİ

Saç dökülmelerindeki en etkili ve kesin tedavi yöntemi saç ekimi yaptırmaktır. Ancak saç ekimi, kaş ekimi, bıyık ekimi, sakal ekimi, saç mezoterapisi ve PRP, fue yöntemi ile saç ekimi, bayan saç kesilmeden saç ekimi, greft hesaplama gibi işlemler yalnızca hastane ortamında ve uzman plastik cerrahlar tarafından yapılmalıdır. Saç ekimi öncesi lokal anestezi ilaçları profesyonelce seçilmelidir. Saç ekimi yaptırırken ucuz fiyatlı saç ekimi yapan firmalara aldanıp sağlığınızdan olmayın.

Hakkımızda

HAİR CİTY İSTANBUL, saç ekimi cerrahi ve medikal estetik ile genel sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Saç ekim işlemleri, bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 19.00
  • Cumartesi 09.00 - 14.00
  • Pazar Kapalı

İletişim

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 0544 809 25 75
 
 Ağaoğlu My Office 212 Mahmut Bey Merkez Mahallesi Taşocağı Caddesi
Güneşli / İstanbul
 

Sosyal Medya Hesapları