Fue Yöntemi ile Saç Ekimi Avantajları ve Dezavantajları

Teknolojisinin gelişmesi ile birlikte artık saç ekim konusunda da gelişimler hız kesmeden devam ediyor. Eski yöntemlere göre çok daha fazla tercih haline gelmiş olan FUE yöntemi ile saç ekimi acısız, ağrısız ve çok daha sağlıklı sonuçlar almanızı sağlıyor. FUE yöntemi ile saç ekimi operasyonunda, saçlarınızın kök hücreleri profesyonel cihazlar ile hatasız bir şekilde alınmaktadır. Mikro motor adı verilen bu cihazlar tamamen saç ekimi konusu için üretilmiş ve kullanılmaktadır.

FUE yöntemiyle saç ekimi avantajları

Fue yöntemi ile saç ekimi

Tedavi esnasında herhangi bir bıçak veya kesici alet kullanılmadığından dolayı operasyon sonrasında herhangi bir dikiş veya yara izi olmaz. Saç ekimi konusunda bayanların korkulu rüyası olan ağrı ve acılar FUE yöntemi ile artık yok oluyor.  Ayrıca saç ekimi yaptıracak olan hasta kendisine uygun olan seans sayısını belirleyebilir ve işlemleri hızlandırabilir. FUT yöntemine göre iyileşme süresinin daha kısa olması birçok kişi tarafından tercih edilme nedenlerindendir. FUE yöntemi ile saç ekimi işleminden sonra günlük hayatınıza hiçbir engel olmadan devam edebiliyorsunuz.

FUE yöntemi ile saç ekiminin yanı sıra sakal ve kaş ekim işlemleri de hızlı ve sağlıklı bir şekilde yapılmaktadır. FUE yöntemi ile yapılan tedavilerde alınan saç kökü kadar aynı miktar saç çıkma oranı bulunmaktadır. Bu yüzden FUT yöntemine göre çok daha doğal görünümlü sonuçlara neden olur.

FUE yöntemiyle saç ekimi dezavantajları

FUE yöntemi ile yapılan tedaviler FUT yöntemine göre çok daha sağlıklı sonuçlar alınması açısından biraz daha uzun sürebiliyor. Tedaviden önce saçlarınızı tıraş edilmesi ile birlikte tedavi süreci başlatılıyor. FUE yöntemi ile saç ekiminin çok fazla dezavantajı bulunmayıp daha çok uzmanlar tarafından yapılan hatalarda sorunlar çıkabiliyor. Bu yüzden FUE yöntemi ile saç ekim konusunda uzmanlaşmış kişileri tercih etmeniz çok daha sağlıklı olacaktır.

FUE yöntemi saç ekimi ile en doğal görünüme sahip olun

FUE yöntemi ile yapılan tedaviler diğer yöntemlere göre daha doğal görünüm ve sağlıklı sonuçlar alındığından en çok tercih edilen tedavi yöntemidir. Saç ekim uzmanlarınız doğru seçildiğinde ve doğru tedaviler uygulandığında kalıcı ve kesin çözümdür.

Hakkımızda

HAİR CİTY İSTANBUL, saç ekimi cerrahi ve medikal estetik ile genel sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Saç ekim işlemleri, bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 19.00
  • Cumartesi 09.00 - 14.00
  • Pazar Kapalı

İletişim

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 0544 809 25 75
 
 Ağaoğlu My Office 212 Mahmut Bey Merkez Mahallesi Taşocağı Caddesi
Güneşli / İstanbul
 

Sosyal Medya Hesapları