BİTLİS'TE SAÇ EKİM MERKEZİ ARAYANLAR

Bitlis'te sakal ekimi ve bıyık ekimi köse olan, sakal ve bıyığı ergenlik bitimi sonrasında da çıkmayan kişilere uygulanmakta olup, yüzde yüz memnuniyet yaşatmaktadır.

Saç ekimi, sakal ekimi, kaş ekimi ve bıyık ekimi her insanda farklı şekillerde ve farklı sayılarda ekilmekte olup, ömür boyu kullanımı mümkündür. Sakal yada bıyıklarında bölgesel dökülme ve seyrelme yaşayan erkekler, Hair City İstanbul saç ekimi merkezimize gelerek dökülme olan bölgeye kıl ekimi yaptırmaktadır. Yüz bölgesinde yara yada yanık olan erkeklerin de sıklıkla tercih ettiği sakal ekimi işlemi, alanında uzman kadromuz sayesinde güvenle uygulanmaktadır. Yara ve yanık bölgesini kapatma amacıyla uygulanan ekim işleminde esas alınan yaranın yada yanık izin büyüklüğüdür. Yara ve yanık izine sakal ekimi yapıyor, diğer bölgelerle eşitlik sağlıyoruz.

BİTLİS'TE ÖMÜRLÜK SAKAL EKİMİ

Bitlis'te sakal ekimi yaptıran insanlara dışarıdan bakıldığında belli olmaması garantisini veren en güvenilir saç ekim merkezi Hair City İstanbul, Türkiye'de ve yurt dışında yaşayan insanlar tarafından tercih edilmektedir. Ücretsiz konaklama imkanıyla da tercih sebebi olan saç ekim merkezimiz, sizlere kaliteli malzemelerle ömür boyu kullanabileceğiniz Saç ekimi, sakal ekimi, kaş ekimi ve bıyık ekimi işlemlerini yapmaktadır.

Hakkımızda

HAİR CİTY İSTANBUL, saç ekimi cerrahi ve medikal estetik ile genel sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Saç ekim işlemleri, bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 19.00
  • Cumartesi 09.00 - 14.00
  • Pazar Kapalı

İletişim

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 0544 809 25 75
 
 Ağaoğlu My Office 212 Mahmut Bey Merkez Mahallesi Taşocağı Caddesi
Güneşli / İstanbul
 

Sosyal Medya Hesapları