BİLECİK'TE UZMAN SAÇ EKİM MERKEZİ

Erkeklerde testosteron hormonu sayesinde çıkan sakal, yüz bölgesinde küçük kılsız alanların oluşmasıyla köselik hastalığının habercisi olabilir. Böyle bir durumda Bilecik'te sakal ekimi yaptırabilir, ömür boyu sakal uzatabilirsiniz.

Hormon tahlili yaptırarak yüz bölgesinde sakal çıkmama nedeninin hormon olup olmadığı anlaşılmakta ve çeşitli ilaç tedavileriyle sakal çıkarma denemeleri yapılmaktadır. Ancak hastada sakal kökü yok ise köselik tedavisi ilaçlar karşısında cevap vermez. Bilecik'te sakal ekimi yaptırmak isteyen erkeklerin tercih ettikleri Hair City İstanbul saç ekimi merkezi, uygun fiyatlı sakal ekimi işlemini gerçekleştirmekte ve erkeklerin hayal ettiği sakal görünümünü elde etmektedir. 

BİLECİK'TE SAKAL EKİMİNE DİKKAT

Tüm ekim saç, sakal, bıyık gibi ekim işlemlerini yaptırabileceğiniz Hair City İstanbul saç ekimi merkezimizden ücretsiz randevu talep edebilir, tüm saç ekimi, sakal ekimi, bıyık ekimi, kaş ekimi, saç mezoterapisi ve PRP, fue yöntemi ile saç ekimi, bayan saç kesilmeden saç ekimi, greft hesaplama işlemlerini en güvenilir saç ekimi merkezinde son teknoloji cihazlarla yaptırabilirsiniz. Yanık ve yara izlerine de sakal ekimi yaptırabilir, izlerin görünmesini engelleyebilirsiniz. Müşteri sayılarını artırmak için ucuz fiyata saç ekimi, sakal ekimi, bıyık ekimi, kaş ekimi yapan merkezlere kanarak yaptırdığınız işlemler sonucunda ciddi sağlık sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz.

 

Hakkımızda

HAİR CİTY İSTANBUL, saç ekimi cerrahi ve medikal estetik ile genel sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Saç ekim işlemleri, bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 19.00
  • Cumartesi 09.00 - 14.00
  • Pazar Kapalı

İletişim

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 0544 809 25 75
 
 Ağaoğlu My Office 212 Mahmut Bey Merkez Mahallesi Taşocağı Caddesi
Güneşli / İstanbul
 

Sosyal Medya Hesapları