BAYBURT'TA SAKAL EKİMİ SEBEPLERİ

Çalışılan ortam, saç şekillendiriciler, saça sürülen kimyasallar gibi pek çok sebeplerle saç seyrelmesi yada saç dökülmesi yaşayanlar, Hair City İstanbul saç ekimi merkezinde hayal ettikleri saçlara kavuşuyor.

Dökülen yada dökülmeye yüz tutan saçların dökülmesi, şu anki teknoloji ile henüz mümkün değildir. Ancak dökülen saçlar yada seyrelen saçlar için ömür boyu kalıcı saç ekimi işlemi yapılmaktadır. Saç ekimi, kaş ekimi, bıyık ekimi, sakal ekimi, saç mezoterapisi ve PRP, fue yöntemi ile saç ekimi, bayan saç kesilmeden saç ekimi, greft hesaplama işlemlerinin yapıldığı Hair City İstanbul saç ekimi merkezimizde bulunan bölümünde uzman plastik cerrahlar ve sağlık personelleri ile Bayburt'ta saç ekimi yaptırmak isteyen herkese kaliteli ve güvenilir hizmeti vermekteyiz. 

BAYBURT'TA KÖSELİĞE KARŞI SAKAL EKİMİ

Kılsız bölgelerde yeni kıl çıkarmanın tedavisi henüz mümkün değildir. Bu nedenle en iyi yöntem vücudun belirli bölgelerinden alınan kök kıl ile uygulanan nakil işlemidir. Bölgesel seyrelmeler, saçkıran ya da yara izleri olan bölgelere fue tekniği ile yapılan nakil sayesinde daha güzel bir görünüme kavuşmak mümkündür. Kişiyi sakal ekimi yada bıyık ekimi ihtiyacına yönlendiren sebepler köselik, seyrek ve dağınık sakal çıkmasıdır. 20-22 yaşlarından itibaren uygulanan sakal ekimi yada bıyık ekimi, favorilerini uzatmak isteyen yada sakal telleri düzensiz veya sakalları eksik çıkan erkeklere uygulanmaktadır.

 

Hakkımızda

HAİR CİTY İSTANBUL, saç ekimi cerrahi ve medikal estetik ile genel sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Saç ekim işlemleri, bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 19.00
  • Cumartesi 09.00 - 14.00
  • Pazar Kapalı

İletişim

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 0544 809 25 75
 
 Ağaoğlu My Office 212 Mahmut Bey Merkez Mahallesi Taşocağı Caddesi
Güneşli / İstanbul
 

Sosyal Medya Hesapları