BATMAN'DA KELLİK SORUNUNA SAÇ EKİMİ İŞLEMİ

Saç ekimi yada saç restorasyonu, ömür boyu dökülmeyecek olan saç kökleri alınarak saç kanalları arasına nakledilmesi işlemidir. Batman'da saç ekimi yaptırabilir, ömür boyu gür saçlara sahip olabilirsiniz.

Günümüzde hızla ilerleyen teknoloji sayesinde fue yöntemiyle hiç bir acı duymadan ve hiç bir iz kalmadan saç ekimi uygulanmaktadır. Saç ekim işlemi yüzde 98 oranında başarılı olmaktadır ve ekilen saçlar ömür boyu kullanılmaktadır. En iyi saç ekimi Türkiye'de yapılmaktadır ve yurt dışından da çok fazla insan saç ekimi yaptırmak için Türkiye'ye gelmektedir. Yurt dışında, Türkiye'de yada Batman'da saç ekimi yaptırmak isteyip Hair City İstanbul'a başvuranlar hayal ettikleri sağlıklı ve gür saçlara kavuşuyor. 

BATMAN'DA UYGUN FİYATLI SAÇ EKİMİ

Saç dökülmesinde en büyük sebep genetik faktörlerdir. Ancak bununla birlikte çeşitli sağlık sorunları sebebiyle ve ağır tedaviler sırasında kullanılan ilaçların yan etkileriyle de saç dökülmesi yaşanmaktadır. Hızla dökülen saçlar karşısında kellik konusunda tedirgin olan insanlar, saç ekimi merkezlerine giderek ucuz saç ekimi işlemleri yaptırmaktadır. Saç ekimi yaptırmak için kullanılan ucuz yöntemler, sağlık sorunlarının yanında daha fazla saç kayıplarına sebep olmaktadır. Hair City İstanbul saç ekimi merkezi ailesi, uygun fiyatlı saç ekimi yaparak en kaliteli saç ekimi işlemini gerçekleştirmektedir.

 

Hakkımızda

HAİR CİTY İSTANBUL, saç ekimi cerrahi ve medikal estetik ile genel sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Saç ekim işlemleri, bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 19.00
  • Cumartesi 09.00 - 14.00
  • Pazar Kapalı

İletişim

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 0544 809 25 75
 
 Ağaoğlu My Office 212 Mahmut Bey Merkez Mahallesi Taşocağı Caddesi
Güneşli / İstanbul
 

Sosyal Medya Hesapları