BARTIN'DA GÜVENİLİR SAÇ EKİMİ MERKEZİ

Don ör bölgesinde yeterli saç olan herkese yapılabilen saç ekimi, kesinlikle hastane ortamında ve uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Bartın'da saç ekimi yaptırmak isteyen herkes, Hair City İstanbul saç ekimi merkezimize başvurabilir. 

Yurt dışından ve Türkiye içinden gelen müşterilerine ücretsiz konaklama ve ücretsiz ulaşım imkanı sunan Hair City İstanbul, en kaliteli saç ekimi, kaş ekimi, bıyık ekimi, sakal ekimi, saç mezoterapisi ve PRP, fue yöntemi ile saç ekimi, bayan saç kesilmeden saç ekimi, greft hesaplama işlemlerini bölümünde uzman plastik cerrahlar ve hemşireler ile hastane ortamında yapmaktadır. Dökülen saçlarınız yada dökülmeye yüz tutan saçlarınız için uygulanan saç ekimi, saçlarınızın gürleşmesini sağlıyor. 

BARTIN'DA DÖKÜLEN SAÇLARA SAÇ EKİMİ 

Aynaya her baktığınızda seyrelen saçlarınızı yada dökülen saçlarınızı görüp moraliniz bozuluyorsa, Bartın'da saç ekimi yaptıracak güvenilir bir saç ekimi merkezi arıyorsanız, Hair City İstanbul saç ekimi merkezi yanınızda. Saç ekimi esnasında, saç ekimi sonrasında ve ilk saç yıkaması konusunda neler yapacağınıza dair sizlere en geniş bilgiye ulaşmanızı sağlayan web sitemizi inceleyebilir, canlı destek hattımızdan bizlere sorularınızı yöneltebilirsiniz. Uzman doktorlarımız tarafından yanıtlanan saç ekimi soruları ve iletişim bilgilerimize ulaşacağınız web sayfamızdan, saç ekimi için ücretsiz randevu alabilirsiniz.

 

Hakkımızda

HAİR CİTY İSTANBUL, saç ekimi cerrahi ve medikal estetik ile genel sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Saç ekim işlemleri, bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 19.00
  • Cumartesi 09.00 - 14.00
  • Pazar Kapalı

İletişim

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 0544 809 25 75
 
 Ağaoğlu My Office 212 Mahmut Bey Merkez Mahallesi Taşocağı Caddesi
Güneşli / İstanbul
 

Sosyal Medya Hesapları