BALIKESİR'DE SAÇ EKİM MERKEZİ

Saç ekimi fiyatları, işinin ihtiyacına, saç türüne, kafa derisine ve saç ekimi yapılacak alanın büyüklüğüne göre değişiklik göstermekte olup, Hair City İstanbul saç ekimi merkezi tarafından en uygun saç ekimi fiyatları sunulmaktadır.

Başta ünlüler olmak üzere herkes tarafından fazlasıyla rağbet gören ve firmalar arasında rekabete dönüşen saç ekimi, hızla gelişmekte olan teknoloji sayesinde uygun fiyatlarla yapılabilen bir işlemdir. Balıkesir'de saç ekimi yaptırmadan önce dikkat etmeniz gereken husus, saç ekimi sektöründe uzmanlaşmış firmalarla görüşmenizdir. Zira merdiven altı şeklinde tabir edilen firmalara yaptırdığınız saç ekimi, kaş ekimi, bıyık ekimi, sakal ekimi, saç mezoterapisi gibi işlemler, geri dönüşü olmayan sağlık sorununa neden olmaktadır. 

BALIKESİR'DE SAÇ EKİMİ ÖNCESİ VE SONRASI

Balıkesir'de saç ekimi yaptırmadan önce Hair City İstanbul saç ekimi merkezinden ücretsiz randevu almanız ve uygun olan günde firmamıza gelerek uzman cerrahlar eşliğinde saç analizi yaptırmanız gerekmektedir. Yapılan saç analizi sonrası, nasıl bir sakal ekimi, bıyık ekimi ve kaş ekimi istediğinize karar verilir ve genital bölge, koltuk altı, kollar, bacaklar, ense gibi vücut bölgelerinizden kıl kökü alınır. Alınan kıl kökü, son teknoloji cihazlarla ve fue yöntemiyle istenilen bölgeye nakil edilir.

 

Hakkımızda

HAİR CİTY İSTANBUL, saç ekimi cerrahi ve medikal estetik ile genel sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Saç ekim işlemleri, bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 19.00
  • Cumartesi 09.00 - 14.00
  • Pazar Kapalı

İletişim

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 0544 809 25 75
 
 Ağaoğlu My Office 212 Mahmut Bey Merkez Mahallesi Taşocağı Caddesi
Güneşli / İstanbul
 

Sosyal Medya Hesapları