AYDIN'DA SAKAL VE BIYIK EKİMİ

Aydın'da sakal ekimi yaptırmak isteyen erkekler, Hair City İstanbul cerrahi merkezini tercih ediyor, istedikleri sakal şekillerine kavuşuyor. Sakal ve bıyık ekimi yaptırmak isteyen herkesi merkezimize bekliyoruz.

Sakal sıklığı ve kıl kalitesi tamamen genetik yapıya bağlıdır ve ergenlik dönemi sonrası erkeklik hormonu seviyelerinde önemli bir değişiklik olmadıkça sakal kılı bu karakteristik özelliğini korumaktadır. Ancak hastalık, erkeklik hormonunda değişimler, kullanan ilaçlar ve uygulanan tedaviler sebebiyle sakal dökülmesi ve bıyık dökülmesi yaşanabilir. "Erkeğin makyajı sakalıdır" düşüncesiyle sakallı erkek isteyen kadınlar, eşlerinden sakal ekimi ve bıyık ekimi yaptırmasını istemektedir. Aydın'da uygun fiyatlı sakal ekimi yada Aydın'da uygun fiyatlı bıyık ekimi yaptırmak isteyen erkekler de Hair City İstanbul merkezimize ücretsiz randevu alarak gelebilir, istedikleri modelde kaş ekimi yada bıyık ekimi yaptırabilir.

 

AYDIN'DA EN UYGUN SAÇ EKİMİ FİYATLARI

Erkeklerde yaşanan kellik sebebiyle de saç ekimi yaptırmak isteyenler, merkezimize gelerek uzman cerrahlarımız tarafından muayene ediliyor. Saç dökülme sebepleri araştırıldıktan sonra çeşitli kriterler doğrultusunda saç ekimi yapılmakta, kellik sorunu yaşayan erkekler Aydın'da saç ekimi yaptırmaktadır. Merkezimizde, kişinin isteği doğrultusunda vücudun herhangi bir bölgesinden kıl kökü alınarak yapılan sakal ekimi yada bıyık ekimi hizmetlerimizden de uygun fiyatlarla faydalanabilirsiniz.

 

Hakkımızda

HAİR CİTY İSTANBUL, saç ekimi cerrahi ve medikal estetik ile genel sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Saç ekim işlemleri, bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 19.00
  • Cumartesi 09.00 - 14.00
  • Pazar Kapalı

İletişim

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 0544 809 25 75
 
 Ağaoğlu My Office 212 Mahmut Bey Merkez Mahallesi Taşocağı Caddesi
Güneşli / İstanbul
 

Sosyal Medya Hesapları