ARTVİN'DE KÖK NAKLİYLE KAŞ EKİMİ

Son zamanlarda ünlülerin sıkça tercih ettiği kaş şekli değiştirme işlemi, Hair City İstanbul cerrahi merkezindeki uygun fiyatlar sayesinde herkese kaş şekli değiştirme olanağı sağlıyor.

Kalın kaşlı, ince kaşlı, seyrek kaşlı yada kaş bölgesinde yara, dikiş izi, ameliyat izi olan herkesin yaptırabileceği kaş ekimi, Hair City İstanbul cerrahi merkezinde son teknoloji fue cihazıyla acısız şekilde uygulanmaktadır. Kliniğimizde yaptığımız en sık uygulamalardan bir tanesi olan kaş ekimi, Artvin'de kaş ekimi yaptırmak isteyenlere uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Koldaki ince tüylerden, koltuk altı bölgesinden, genital bölgeden yada vücudun istenilen herhangi bir bölgesinden alınan kıl kökleri sayesinde kaş ekimi yapılmaktadır. Çoğu zaman strese bağlı faktörler sonucu da dökülen kaşlar, Hair City İstanbul cerrahi merkezimizde bulunan uzman cerrahlar tarafından kıl kökü nakli işlemiyle istenilen şekilde kaş ekimi uygulaması yapılmaktadır..

 

ARTVİN'DE KAŞ EKİMİ MERKEZİ

İstanbul'da bulunan Hair City İstanbul cerrahi merkezi, yurt dışından ve Türkiye'nin tüm illerinden gelen saç ekimi, kaş ekimi, bıyık ekimi, sakal ekimi hastalarına özel ücretsiz konaklama imkanı sağlamaktadır. Hair City İstanbul cerrahi merkezimize gelmek için ücretsiz ulaşım imkanından da faydalanabileceğiniz gibi alanında uzman cerrahlarımızın küçük dokunuşlarıyla dökülen saçlar yada dökülen kaşlar, eskisinden daha güzel bir görünüme kavuşuyor. 

 

Hakkımızda

HAİR CİTY İSTANBUL, saç ekimi cerrahi ve medikal estetik ile genel sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Saç ekim işlemleri, bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 19.00
  • Cumartesi 09.00 - 14.00
  • Pazar Kapalı

İletişim

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 0544 809 25 75
 
 Ağaoğlu My Office 212 Mahmut Bey Merkez Mahallesi Taşocağı Caddesi
Güneşli / İstanbul
 

Sosyal Medya Hesapları