ARDAHAN'DA ACISIZ KAŞ EKİMİ

Ardahan'da kaş ekimi yaptırmak isteyen herkes Hair City İstanbul'a geliyor, uygun fiyatlı kaş ekimi yaptırıyor. Ense bölgenizden alınan saçlarla kaş ekimi yapılıyor, kaş bölgesinde kişiyi rahatsız eden izler kapatılıyor.

Kaş ekimi, kişinin ense bölgesindeki mikro greftler (tekli saç teli) alınarak kişinin kaş açıklığı olan alana yerleştirilmesiyle yapılmaktadır. Kaş ekiminde kişiyi rahatsız eden yara izi, yanık izi, ameliyat izi ve dikiş izi kamufle edilebilmektedir. Soğuk spreylerle yada pomatlarla acı hissini ortadan kaldırarak uygulanan kaş ekimi, hiç bir ağrı, sızı hissetmeden yapılmaktadır. Kişinin saçına ve kaş yapısına uygun olarak yapılan kaş ekimi, uzman cerrahlarımız tarafından uygulanıyor. Koltuk altı, genital bölge, kollar ve bacaklar ya da ense kısmındaki saç köklerinden kıl kökü alınarak uygulanan kaş ekimi, kişinin arzu ettiği şekilde ekilmektedir. 

 

 

ARDAHAN'DA KAŞ ŞEKLİ DEĞİŞTİRME

Ardahan'da kaş ekimi yaptırmak için Hair City İstanbul cerrahi merkezimizden randevu alarak ücretsiz ulaşım ve ücretsiz konaklama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Hair City İstanbul cerrahi merkezimizde saç ekimi, kaş ekimi, bıyık ekimi, sakal ekimi, saç mezoterapisi ve PRP, fue yöntemi ile saç ekimi yaptırabilir, dökülen saç yada kaşlarınıza yeniden kavuşmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Son yıllarda bir çok ünlünün tercih ettiği kaş şekli değiştirme işlemini de kaş ekimi yöntemiyle yaptırabilirsiniz.

 

Hakkımızda

HAİR CİTY İSTANBUL, saç ekimi cerrahi ve medikal estetik ile genel sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Saç ekim işlemleri, bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 19.00
  • Cumartesi 09.00 - 14.00
  • Pazar Kapalı

İletişim

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 0544 809 25 75
 
 Ağaoğlu My Office 212 Mahmut Bey Merkez Mahallesi Taşocağı Caddesi
Güneşli / İstanbul
 

Sosyal Medya Hesapları