ANTALYA'DA SAÇ KESİLMEDEN SAÇ EKİMİ

Antalya'da saç ekimi yaptırmak isteyen kadınlar, saçlarını kestirmeden saç ekimi yaptırabilecekleri Hair City İstanbul'dan randevu alıyor. Saç kesilmeden saç ekimi yaptırmanın farkını yaşıyor.

Özellikle kadınların en dikkat ettiği aksesuar hiç şüphesiz saçlarıdır. Antalya'da saç ekimi yaptırmak isteyip de saçlarını kestirmeye kıyamayan tüm kadınlar, Hair City İstanbul saç ekim merkezine geliyor, hayal ettikleri gür saçlara kavuşuyor. Hastalık, ilaçlar, yanlış beslenme gibi sebeplerle dökülen saçlar, ailesel genlerde de sıkça rastlanan bir durumdur. Ailesinde saç dökülmesi öyküsü olan insanlar, bu durumla baş etmenin en kolay yolu olarak saç ekimi yöntemini tercih ediyor. Her cerrahi merkezde istenilen sonuçlara ulaşmanın mümkün olmadığı gibi herkese aynı saç ekimi tedavisi yöntemi de uygulanmamaktadır.

 

ANTALYA'DA SAÇ EKİMİ FİYATLARI

Antalya'da saç ekimi yaptırmadan önce Hair City İstanbul saç ekimi merkezimize gelerek dalında uzman cerrahlarımıza görünebilir, saçlarınızın neden döküldüğünü öğrenebilirsiniz. Buna göre saç ekimi şeklinize karar vererek en ucuz saç ekimi işlemini merkezimizde yaptırabilirsiniz. 15 yılı aşkın süredir saç ekimi konusunda hizmet veren Hair City İstanbul, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Saç ekim merkezimizin sunduğu ücretsiz konaklama sayesinde Türkiye'den ve hatta yurt dışından da sıkça tercih edilen seç ekim merkezi olmaktayız.

 

Hakkımızda

HAİR CİTY İSTANBUL, saç ekimi cerrahi ve medikal estetik ile genel sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Saç ekim işlemleri, bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 19.00
  • Cumartesi 09.00 - 14.00
  • Pazar Kapalı

İletişim

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 0544 809 25 75
 
 Ağaoğlu My Office 212 Mahmut Bey Merkez Mahallesi Taşocağı Caddesi
Güneşli / İstanbul
 

Sosyal Medya Hesapları