ANKARA'DA UYGUN FİYATLI SAÇ EKİMİ

Bayanlarda olduğu gibi erkeklerde de çeşitli nedenlerden dolayı saç dökülmesi yaşanmaktadır. Ankara'da saç ekimi yaptırmadan önce, saç dökülmesinin sebebi belirlenmeli, daha sonra Hair City İstanbul'da dalında uzman cerrahlar ile saç ekim işlemi yapılmalıdır.

Saç ekimi firmaları her geçen gün artış göstermekte ve merdiven altı şeklinde adlandırılan firmalar insanlara kesin çözüm sözüyle saç ekimi yapmaktadır. Ankara gibi nüfusu kalabalık bir şehirde saç ekimi yapan tedavi merkezi arıyorsanız, Hair City İstanbul ile tanışmalısınız. Ankara'da saç ekimi yaptırmak istiyorsanız, İstanbul'da yer alan tedavi merkezimize gelmeniz için yol ve konaklama masraflarınız tarafımızca karşılanacaktır. Kalitenin uygun fiyatla buluştuğu Hair City İstanbul saç ekim merkezimiz, yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

 

 

ANKARA'DA ÖMÜRLÜK SAÇ EKİMİ

Uzman cerrahlar tarafından saç ekimi, kaş ekimi, bıyık ekimi, sakal ekimi, saç mezoterapisi ve PRP, fue yöntemi ile saç ekimi, bayan saç kesilmeden saç ekimi, greft hesaplama yapan saç ekim merkezi Hair City İstanbul, ömür boyu sağlıklı ve gür saçlara kavuşma imkanı sağlıyor. Ankara'da saç ekimi yaptırmak isteyen herkes web sayfamızı inceleyerek iletişim bölümünden bizlere ulaşabilir, bölümünde yetkili ekip arkadaşlarımızdan ücretsiz randevu talep edebilirler.

Hakkımızda

HAİR CİTY İSTANBUL, saç ekimi cerrahi ve medikal estetik ile genel sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Saç ekim işlemleri, bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 19.00
  • Cumartesi 09.00 - 14.00
  • Pazar Kapalı

İletişim

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 0544 809 25 75
 
 Ağaoğlu My Office 212 Mahmut Bey Merkez Mahallesi Taşocağı Caddesi
Güneşli / İstanbul
 

Sosyal Medya Hesapları