AMASYA'DA SAÇ EKİMİ BİZDEN SORULUR

Amasya'da saç ekimi yaptırmak isteyen kadınlar yada erkekler Hair City İstanbul kalitesiyle tanışıyor, hayal ettiği saçlara acısız saç ekimi işlemiyle kavuşuyor.

Aileden kalıtımsal olarak gelen saç dökülmesi, kişide ciddi anlamda psikolojik sorunlara yol açmaktadır. Saç dökülmesi karşısında telaşa kapılan kişiler, hemen bir saç ekim merkezine başvurarak saç ekimi yaptırmak istiyor. Ancak saç ekimi merkezleri konusunda dikkatli olunması gerekmektedir. Saç ektirmek isterken, sağlığınızdan olmayın! İşinde uzman kadromuzla 15 yılı aşkın süredir saç ekimi, kaş ekimi, bıyık ekimi, sakal ekimi, saç mezoterapisi ve PRP, fue yöntemi ile saç ekimi, bayan saç kesilmeden saç ekimi, greft hesaplama yapan tedavi merkezimiz Hair City İstanbul, her geçen gün büyümeye devam ediyor. Amasya'da saç ekimi yaptırmak isteyenlerin favori saç ekim merkezi olan Hair City İstanbul, sizlere kaçırılmayacak saç ekimi fiyatları sunuyor.

 

AMASYA'DA KAŞ EKİMİ

Kaş ekimi konusunda da hizmet veren merkezimiz, yurt dışından da sıklıkla tercih ediliyor. Amasya'da kaş ekimi yaptıracaklara en uygun kaş ekim fiyatları veren merkezimiz, kişinin isteği doğrultusunda vücudun farklı bölgelerinden kıl kökü alıyor. Kaş ekimi sayesinde kaş kalınlaştırma yapılır, kaşlarınıza istediğiniz kaş şekli verilir. Kaş ekimi öncesi uzman ekibimiz tarafından isteğinize göre kaş şekli belirleniyor, kaş ekimi sonrası sizlere belirli aralıklarla kaşlarınızı kısaltmak kalıyor.

Hakkımızda

HAİR CİTY İSTANBUL, saç ekimi cerrahi ve medikal estetik ile genel sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Saç ekim işlemleri, bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 19.00
  • Cumartesi 09.00 - 14.00
  • Pazar Kapalı

İletişim

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 0544 809 25 75
 
 Ağaoğlu My Office 212 Mahmut Bey Merkez Mahallesi Taşocağı Caddesi
Güneşli / İstanbul
 

Sosyal Medya Hesapları