AKSARAY'DA SAKAL EKİMİ YAPTIRMAK

Hastalığa bağlı saç dökülmesi yaşayan ve psikolojisi bozulan herkes Hair City İstanbul'a başvuruyor, fue teknolojisiyle acısız saç ekimi yaptırabiliyor. Uygun fiyatlı saç ekimi yaptırmak isteyenler, hemen arayın,sağlıklı saçlara kavuşun.

Hair City İstanbul'da uzman ve deneyimli hekimler tarafından saç ekimi, bıyık ekimi, sakal ekimi, kaş ekimi, saç mezoterapisi ve PRP, fue yöntemi ile saç ekimi, bayan saç kesilmeden saç ekimi, greft hesaplama yapılmaktadır. Yurt dışından gelen hastalarımıza ücretsiz konaklama ve ulaşım imkanı sunan saç ekim merkezimiz, yüzde yüz memnuniyet garantisi veriyor. Saç ekimi öncesi alanında uzman sağlık personelleri tarafından saç analizi yapılıyor ve sizin isteğiniz doğrultusunda saç ekim işlemi yapılıyor. Aksaray'da sakal ekimi yaptırmak isteyenler, tedavi merkezimize başvurabilir, istediği şekilde sakal ekimi yaptırabilir. Sakal ekimi, hiç sakalı olmayanlara olduğu gibi sakalında kılsız bölgeleri olan erkeklere de uygulanmaktadır.

 

AKSARAY'DA SAKAL EKİMİ FİYATLARI

Ergenlikte çıkmaya başlayan sakal ve bıyıklarının ergenlik sonrası düzensiz olmasından şikayet eden erkekler, tedavi merkezimize gelerek sakal ekimi, bıyık ekimi yaptırabiliyor. Ağrısız fue teknolojisi kullanılan merkezimizde her türlü saç, sakal, bıyık ekim işlemi yapılmaktadır. Aksaray'da uygun fiyatlı sakal ekim işlemi yapmakta ve kişinin istediği sakal ve bıyık şekilleri elde etmekteyiz.

Hakkımızda

HAİR CİTY İSTANBUL, saç ekimi cerrahi ve medikal estetik ile genel sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Saç ekim işlemleri, bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 19.00
  • Cumartesi 09.00 - 14.00
  • Pazar Kapalı

İletişim

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 0544 809 25 75
 
 Ağaoğlu My Office 212 Mahmut Bey Merkez Mahallesi Taşocağı Caddesi
Güneşli / İstanbul
 

Sosyal Medya Hesapları