AĞRI'DA SAKAL VE BIYIK EKİMİ

Saç ekimi operasyonlarında başarılı sonuç elde etmek için greft hesaplama yapılmalı ve kişinin yaşam tarzı, saç yapısı,saç rengi,saç kalınlığı, alın yapısı baz alınmalıdır. Hair City İstanbul, Ağrı'da saç ekimi yaptırmak isteyenlere profesyonel hizmet vermekte ve yüzlerce kişiye saç ekimi, kaş ekimi, sakal ve bıyık ekimi yapmaktadır.

Afyon saç ekimi

Hair City İstanbul'da tüm saç ekimi, kaş ekimi, bıyık ekimi, sakal ekimi gibi işlemler alanında uzmanlaşmış sağlık personelleri ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştiriliyor. Kilo kaybı, vitamin eksikliği, anemi vs gibi rahatsızlıklardan kaynaklanan saç dökülmesi hemen herkesin kabusu olmaktadır.

Hair City İstanbul ailesi olarak yurt dışından yada Türkiye'deki illerden gelen herkese ücretsiz konaklama imkanı sunmaktadır. Ağrı'da sakal ve bıyık ekimi yaptırmak isteyen herkes Hair City İstanbul web sayfamızdan yada iletişim numaralarımızdan ücretsiz randevu alabilir, Sınırsız kök ile sabit ücret ödeme şansına sahip olabilir.

AĞRI'DA FUE YÖNTEMİ İLE SAÇ EKİMİ

Tıbbi teknolojinin gelişmesine paralel olarak fue yöntemiyle acısız saç ekimi yapılmaktadır. Saç ekimi mikro motor yardımıyla yerlerinden alınır, saçsız bölgeye transferi yapılır. Tek seferde 4600 ila 20000 saç teli nakli yapılabilmektedir. Hemen Hair City İstanbul'dan ücretsiz randevu alarak saç ekimi için muayene olabilir ve saç analizi yaptırabilirsiniz.

Hakkımızda

HAİR CİTY İSTANBUL, saç ekimi cerrahi ve medikal estetik ile genel sağlık alanında kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir.

Saç ekim işlemleri, bünyemizde görev yapan sağlık personeli ve Plastik Cerrahlar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Devamını Oku

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi - Cuma 09.00 - 19.00
  • Cumartesi 09.00 - 14.00
  • Pazar Kapalı

İletişim

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 0544 809 25 75
 
 Ağaoğlu My Office 212 Mahmut Bey Merkez Mahallesi Taşocağı Caddesi
Güneşli / İstanbul
 

Sosyal Medya Hesapları